כל מי שעוקב אחרי ג'ודי ניר מוזס שלום באינסטגרם כבר ראה את התמונה שלה מחובקת עם הגברת נתניהו. בהתחשב במתיחות שהיתה בעבר בין השתיים, זה לא מובן מאליו. "אין חברות בפוליטיקה, אין דבר כזה", מודה ג'ודי, "בייחוד לא באותה מפלגה. אני כבר נכוויתי בדברים האלה ואני אומרת בצורה חד משמעית, חברות אין. אבל יש הערכה, יש שיחות, מנקים את השטח. לכל אחת יש את האינטרס שלה, גם בעבר גם בעתיד, וכל אחת רואה את בעלה. אבל עכשיו אנחנו ביחסים ממש טובים, ובעיניי הכל בסדר".

בתור מישהי שרואה את אשת ראש הממשלה מקרוב, ג'ודי מפריכה את השמועות סביב הצילומים של שרה ל"לאישה" לפני הבחירות, ואומרת שלא ריטוש ולא נעליים. "זה קורה להמון אנשים", מסבירה ג'ודי, "ברגע שהיא שמעה בקולה של סנדרה, הסטייליסטית שלה, היא נראתה נהדר. כי כל אחד מבין במשהו אחר. היא מבינה בפסיכולוגיה, כפסיכולוגית ילדים. סנדרה מבינה באופנה והיא נהדרת בזה. ברגע ששרה נותנת לאשת המקצוע לעשות לה את העבודה - אז היא נראית רעננה, והשיער שלה מקסים, והיא רזתה, ובאותו ערב היא לבשה שמלה שחורה נורא יפה עם ריצ'רצ' לכל אורך הגב, עם הרבה סטייל. זה עושה אותה שמחה".

שרה דופקת הופעה, מתוקה ומחבקת

A photo posted by @judymozes on


 (מתוך פרופיל האינסטגרם של ג'ודי ניר מוזס שלום)

לג'ודי יש גם מה להגיד על ההכפשות שהגברת נתניהו נאלצה להתמודד איתן לאחרונה: "שרה נתניהו לא נבחרה לשום תפקיד, וגם בימים הקשים שהיו לי שם, אני תמיד אמרתי, אין לי שום טענות אליה. אני בחרתי להיות בכותרות, אבל היא לא בחרה את זה, אף אחד לא בחר אותה, היא לא חייבת לאף אחד שום דבר. יש לכם טענות? תבואו לבעלה. היא יכולה לעשות מה שבראש שלה, ונמאס כבר מההתייפייפות הזאת, והרצון למצוא את האדם החלש יותר להיטפל אליו. אתם לא רוצים? אל תבחרו בביבי. מה אתם רוצים ממנה?"

"מה אתם אומרים" - א'-ג', 9:00