דיירי האח הגדול עוד לא סגרו שבוע בבית אבל לא מעט מחלוקות וחילוקי דיעות כבר הספיקו לעלות. גם כניסתו של יאיר השחקן כמגדל בקר עשתה את שלה והוא ממשיך לעורר את כעסה של טל לא פעם: "אם תהיה לך חברה אתה תשלח אותה לשחיטה מרוב אהבה?" היא שאלה אותו. בן הזוג שלה, ערן יוז, הגיע לתכנית הבוקר של קשת והסביר שטל הגיעה כדי לשנות - והיא לא לבד במאבק: "אנחנו בתוך הדבר הזה ביחד עם עוד מאות אנשים שנלחמים למען זכויות בעלי החיים", הוא אומר.

"החיים בבית הם מעבר לאג'נדות"

דיירים נרגעים (תמונת AVI: mako)
לוחמת למען בעלי החיים. טל גלבוע | תמונת AVI: mako

נראה שבקרוב העניינים ילכו ויתחממו כשהדיירים יצטרכו לקבל החלטות משותפות על נושאים שהם לא מסכימים עליהם, כמו למשל איך לחלק את התקציב השבועי. ככל שעובר הזמן הם מתחילים להפנים שהם יאלצו לעשות ויתורים, כולל כאלה שנוגעים לאוכל: מלבד טל נכנסו עוד שני דיירים טבעוניים לבית, וערן מספר לגלית ויואב שהוא צופה פיצוץ סביב הנושא, אבל מבהיר שיש בבת זוגו הרבה מעבר: "טל היא מגנט מטורף, היא מהממת, היא הולכת להיפתח ולהפתיע את כולנו". 

גם גואל פינטו, שכבר הספיק לבלות כמה חודשים בבית האח, מסביר שמה שמתחיל במסר שכל אחד רוצה להעביר ממשיך לרגעים האותנטיים שהם הרבה יותר משמעותיים: "בסדר יש את השניצלים והביצים, אבל לחיות בבית זה לשטוף את הכלים, להתקלח, לשבת עם אחרים, לעשות את המשימות ביחד. זה מעבר לאג'נדות, שם נמדדים הדיירים באמת".

עוד בתכניות קשת:

"הבוקר של קשת", רביעי עד שישי, 06:30