אנחנו מתחילים מהשלב הכי ראשוני של התכנית, שלב "הפיילוט", בו גלית גוטמן עוד הייתה ב"סוג של אודישן", כפי שהיא טוענת. יואב לא מהסס לצחוק על גלית: "כבר בפיילוט היא אמרה דברים שהיא לא רצתה להגיד", וגם גוטמן מודה: "כבר אז ראו שאני על המשבצת של פליטות פה".

"זה הקטע הכי מרגש וקשה שהיה לי פה"

מהפיילוט אנחנו מתקדמים לרגעים שבחרו גלית ויואב כרגעים המשמעותיים שלהם בשנה האחרונה. כולנו זוכרים את הראיון המצמרר עם מלכה חכם, שאיבדה את שני בניה בתאונת דרכים. זהו הרגע בו בחרה גלית כרגע הגדול שלה: "הקטע הכי מרגש וקשה שהיה לי פה". גם ליואב הייתה חוויה אחת מאד חזקה בתכנית, כאשר הוא נעל עצמו ברכב לוהט, בטמפרטורת קיץ של 50 מעלות (!), זאת כמובן להעלאת המודעות להורים שעלולים להשאיר את תינוקם ברכב.  לימור הודה: "זו הייתה חוויה מצמררת".

לאחר סערת הרגשות הזו, תמיד נחמד להתנחם באוכל טוב, כזה שהיה בתכנית הבוקר לא מעט השנה. חברי נבחרת מאסטר שף הגיעו לפרגן ליואב וגלית, והביאו עימם כיבוד. כמובן ששני המנחים לא פסחו על אף מנה, וטעמו מהכל: הניוקי של אשר לוי, סלט הטונה של איתן סלומון, המאפים של צילה עופר והארטיקים של ליאור סלומון לקינוח. אפילו חיים אתגר קיבל ארטיק, ועוד מידיה של השופטת במאסטר שף - מיכל אנסקי, שהגיעה גם היא לחגוג עם צוות הבוקר של קשת.

ולקינוח, כמובן שלא שכחנו. לכל תכנית טובה, יש גם רגעים בהם פחות שמים לב, וזה קורה גם למנחים הטובים ביותר. אספנו בשבילכם את שלושת הפספוסים הגדולים של גלית ויואב, וכל מילה מיותרת, צפייה מהנה.