גם הפעם לירון שמם עלתה על כנפי א' ויצאה בתפקיד הפיה הטובה מוקדם בבוקר אל העיר חיפה, לבית משפחת פארן: "אתה בשידור חי בערוץ 2", בישרה לאור פראן ההמום שפתח לה את הדלת, "חשבת שאתה נוסע לאילת אבל יש לי חדשות בשבילך – אתה טס לחו"ל, יש לך כמה דקות לארוז בגדים חמים במזוודה".

בעוד אור מנסה לעכל את הבשורה המשמחת, סיפרו ההורים שלו על החוויה המטלטלת שעבר בתקופה האחרונה: "אור כבר אחרי הטיפולים הכימותרפיים והשתלת מוח העצם, אנחנו מקווים שהוא לקראת סוף הדרך ואנחנו רוצים להקל עליו, לעשות לו גוד טיים, דבר שנמנע ממנו תקופה מאוד ארוכה", סיפר האב יהודה, "בדרך כלל בחור בגילו מבלה בשלב הזה של החיים, אבל הוא בילה בעיקר בבתי חולים". "זאת ההזדמנות של כל המשפחה להתגבש, וזאת התרגשות רבה", הוסיפה האמא רונית.

"אם יש מישהו שמגיע לו להתאוורר קצת, זה אור"

בזמן שהמשפחה עלתה על המונית בדרך לנתב"ג, נזכרה גלית בפעם הראשונה בה שמענו את סיפורו המרגש של אור: "בתחילת כיתה יא גילה אור שיש לו סרטן, ועבר טיפולים והקרנות והשתלת מוח עצם. אנחנו נתקלנו בסיפור שלו לפני כמה חודשים כשכמעט כל השכבה שלו התגייסה (בנים ובנות) להוריד את כל השיער, כדי שכשאור יהיה עם קרחת גם הם יהיו. אם יש מישהו שמגיע לו קצת להתאוורר כמה ימים בחו"ל זה אור. אחרי שהוא יחזור הוא יעבור את הבדיקות לגלות אם הוא כבר נקי, ואנחנו נחזיק אצבעות".

"השיער הוא אחד הדברים הכי חשוב בגיל הנעורים", סיפר אור, "ופתאום אתה בטיפול עם קרחת ומקבל בוואטסאפ תמונות של החבר'ה מגלחים את השיער באמצע שיעור. זה מרגש לגלות איזה חברים מדהימים יש לי", נזכר אור ובאופטימיות המדבקת שלו סיפר כבר על התכניות לעתיד: "אני בתהליכים להעלות את הפרופיל הצבאי ולהתגייס  ואני מקווה שזה יצא לפועל". "אני חושבת שלא היינו במקום הזה לולא המשפחה המדהימה שיש לנו", סיכמה האמא בבכי, "הוא נותן לנו כוח, וגם החברים שלו שלא עוזבים אותו לרגע. במחלקה כל הצוות אמר שהחדר שלנו הוא חדר מיוחד – תמיד עליז עם מוזיקה ועם חברים".

כשהגיעה המשפחה לנתב"ג, רגע לפני שעמדו בתור לצ'ק אין, הגישה לירון את המעטפה הסודית לאור שגילה שהם בדרך לעיר האורות פריז, ולנו נותר רק לאחל לו שימשיך לנצח בגבורה כל אתגר שיעמוד בפניו.

"הבוקר של קשת": א'-ג', 06:30

>>מחפשים טיסות זולות בזמן שהכי מתאים לכם? היכנסו ל- smartair.co.il