שרה מור חיים, אמה של ג'ני, שנרצחה על פי החשד על ידי שמעון קופר, אמרה היום בתכנית הבוקר של קשת "יום חדש" , שהמשפחה אמנם לא חשדה, אבל בדיעבד היו לכך סימנים, "הוא תמיד היה מספר שהוא מהמוסד, ובכל זאת לא היה לו כסף. אני לא מאמינה שמי שפרש מהמוסד לא יקבל פנסיה מסויימת. במשך שבע שנים הוא חי על חשבון הבת שלי שפרנסה אותו ואת הילדים".

את מאמינה שזה יכול להיות שהוא רצח אותה?
"אני מאמינה. אחרי שהוא סילק אותנו מהבית בזמן השבעה ואמר לנו 'אין לכם יותר מה לעשות פה', הבנו שמשהו חריג, הבנאדם התהפך ביום אחד".

אם היית פוגשת אותו מה היית אומרת לו?
"אני לא יכולה להסתכל עליו. גם כשאני רואה אותו בעיתון או בטלוויזיה אני מסובבת את הראש שלי"

על בתה, ג'ני קופר, סיפרה שרה: "ג'ני היתה הבת הצעירה שלנו. היא היתה מלאת חיים, ילדה שאהבה לצחוק ולשחק והיתה חברה של כולם. היא עזרה לכולם ונתנה לכולם. כששמעון הכיר אותה, היא קיבלה בזרועות פתוחות את הילדים שלו ועשתה להם בר מצווה וגידלה אותם ונתנה להם הכל, כמו האמא הביולוגית שלהם".

בבית המשפט המחוזי בלוד הוגש הבוקר כתב אישום ולצדו בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד שמעון קופר, בגין רצח רעייתו ג'ני קופר לפני שלוש שנים וחצי. "הנאשם גרם למותה בכוונה תחילה של רעייתו ב-21/08/2009", טוענת הפרקליטות בכתב האישום.

"הנאשם נהג לקשור קשרים רומנטיים עם נשים שונות, תוך שהוא מציג מצג שווא לפיו הוא פועל בשירות הביטחון", נכתב בכתב האישום החמור. "הוא דאג להבטיח את זכויותיו הכלכליות בנכסים משותפים לו ולנשותיו החוקיות, תוך שהוא דואג למסמכים המוכיחים זאת. הוא היה נוהג לספר בכזב לחברים ולבני המשפחה כי מצבן הבריאותי של בנות זוגו אינו תקין - ואף דיווח על מצב דיכאוני ולעיתים על כוונות אובדניות מצדן".

"הנאשם ניהל חיים שלמים כשהוא משקר לכל מי אשר בא עמו במגע, לרבות ילדיו", נכתב בבקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. "שקריו ואופיו האפל הינם כאין וכאפס אל מול העובדה שבמועד אשר אינו ידוע גמלה בלבו ההחלטה להביא למותה של רעייתו ג'ני, והוא לא בחל בכל אמצעי על מנת להשיג מטרה זו