אם יש שיר אחד שמחמם לנו את הלב בכל פעם מחדש, הוא ללא ספק "מה שאת אוהבת" של גלי עטרי. לכן, לא מפתיע שכשהלה גורליק והודיה בגייב עלו לבמה של בית ספר למוסיקה בלבוש תואם ואנרגיה מדבקת, גם אנחנו התחלנו לזמזם אותו בבית. מסתבר שאנחנו לא לבד, ועכשיו גם הזמרת המקורית של השיר מגיבה על הביצוע של שתי התלמידות. "שמעתי את הביצוע למה שאת אוהבת על ידי שתי בנות מקסימות ומוכשרות ביותר ומאוד מאוד אהבתי", הודתה עטרי, "זה היה פשוט מרנין נפש, מה שנקרא, ממש התרגשתי".

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

ואכן, גם המורים וחבר הוועדה התרשמו מבגייב וגורליק, והעניקו לכיתה שלהן את הניצחון במשימת הדואט מול הכיתה של משה פרץ. "הייתן מדויקות גם ברמה הקולית וגם ברמה האנרגטית", אמר הראל סקעת לאחר הביצוע, "הרמתן אחת לשנייה. זה היה כמו שתי נערות שיודעות על מה הן שרות, שילוב מצוין". נראה שהשתיים באמת ידעו על מה הן מדברות ובמיוחד עם מורה כמו קירל, שמיד אחרי הביצוע הודתה: "רק רוצה להגיד שעד היום עשיתי רק מה שאני חושבת ומה שעושה לי טוב, ונראה לי שדי הלך לי".

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

וזאת הרי המטרה של השיר, שפונה אל נשים ומפציר בהן שלא להתייחס לרעשי הרקע אלא למה שקורה מבפנים. "אני רוצה להגיד שכשהשיר הזה יצא, כבר מההתחלה הוא התקבל בזרועות פתוחות", סיפרה עטרי, "זה נהיה להיט בת מצוות בלי שהתכוונו לזה בכלל. זה נהיה מעצמו להיט של נוער, של ילדים וילדות, ונורא נורא שמחתי. זאת הייתה הפתעה נעימה, וזה ממשיך עדיין. משמח אותי ומחמיא לי שדור העתיד מבצע שירים שלי, כן ירבו. בהצלחה".