הם היו התלמידים הראשונים שפתחו את השנה בבית ספר למוסיקה, ומאז הביצועים שלהם לא מצליחים לצאת לנו מהראש. עלאי (13) ונתאי (8.5) צרפתי הגיעו מלוד, וביצוע אחרי ביצוע השאירו את המורים והקהל פעורי פה. האודישן שלהם, בו ביצעו את "בנאדיק" של נסרין קדרי, גרף מחיאות כפיים סוערות שממש לא התאפק ועמד על הרגליים, מה שנגע במיוחד במשה פרץ, ש"התרגש בטירוף ואיבד את העשתונות". בדיוק כמו אז, בפעם ההיא ששמע לראשונה את אגם בוחבוט.

מה היו התחושות לפני שעליתם לאודישן?
עלאי: "הייתה התרגשות גדולה ולחץ. חשבתי אם השופטים יאהבו אותי ומה יהיה בהמשך".
נתאי: "גם אני התרגשתי מאוד, לא ציפיתי לעלות מול קהל כזה גדול. לא ידעתי אם נתקבל ונמצא חן בעיני כולם".

וכשהמורים פרגנו לכם, איך הרגשתם?
עלאי: "הרגשתי כבוד, וההתרגשות הייתה יותר עצומה".
נתאי: "הרגשתי טוב עם עצמי שמורים כאלה מפורסמים התלהבו ממני, קמו ומחאו לנו כפיים". 

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

מאז האודישן, הם הצליחו לרגש אותנו פעם אחר פעם, עם ביצועים לשירים כמו "לשיר איתך" של בועז שרעבי ושושנה דמארי, ו"כשהלב בוכה" של שרית חדד. למעשה, אפילו הזמרת לא הצליחה להישאר אדישה לביצוע המרגש, והגיבה לאחר השידור: "בכל פעם שמישהו שר את השיר הזה אני מתרגשת, אבל כששני הילדים ההורסים האלה שרו אותו, זה ריגש אותי ממקום אחר, תמים, של שירת ילדים שעדיין לא 'התלכלכו' במציאות שלנו. נקי, טהור ומלאכי".

אחרי האודישן של עלאי ונתאי, כל ארבעת המורים רצו אותם בכיתה שלהם, אבל מהרגע הראשון משה פרץ החליט שהוא נלחם עליהם, ויהי מה. כך הוא הגיע לבשר להם על הקבלה שלהם לתוכנית, והצליח להפתיע אותם. "מאוד נהניתי לעבוד עם משה", מודה עלאי, "התרגשתי שנבחרתי לכיתה שלו. גם נתאי מוסיף: "היה כיף, משה הוא מורה מגניב".

מה למדתם עליו שלא ידעתם קודם?
עלאי: "שהוא מורה עם הרבה רגש ונשמה לילדים. גם לא ידעתי שהוא היה ספר".
נתאי: "שהוא ממש אוהב ילדים ושיש לו הרבה סבלנות".

מה למדתם ממנו?
"שכששרים, לפתוח את הפה ולא לצעוק בשירה, כדי לשמור על הגרון", עונים עלאי ונתאי יחד. 

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

כשהשניים צפו בעצמם לראשונה בטלוויזיה, הם ממש לא האמינו שהם שם: "התרגשתי מאוד", אומר עלאי. "לא דמיינתי שזה יהיה בצורה כזאת. החשיפה היא פשוט מטורפת, והעריכה הייתה מעל המצופה". ונתאי מוסיף: "היה ממש מרגש לראות את עצמי על המסך, לא האמנתי שזה יהיה בצורה כזאת". 

כל המשפחה והחברים הקרובים אליהם מאוד התלהבו פרגנו לשניים כשגילו שהם בבית ספר למוסיקה (אירוע הגמר בשבת אחרי החדשות, קשת 12), והם לא מפסיקים לקבל תגובות טובות על הכישרון והשירה שלהם: "על כל הביצועים קיבלתי רק תגובות חיובית", מודה עלאי, "וגם שאנשים לא מפסיקים לשמוע את השירים שלנו בכל מקום שהם נמצאים. הביצוע שקיבלתי עליו הכי הרבה תגובות הוא הביצוע באודישן של 'בנאדיק', ובכל מקום שאני הולך עם נתאי עוצרים אותנו כדי להצטלם ואומרים לנו שאנחנו אלופים ומרגשים בטירוף. זה ממש מרגש אותנו בכל פעם מחדש". גם נתאי מתייחס לתגובות שקיבל, ומפרט עליהן: "התגובות ממש מטורפות: שאני כזה קטן עם קול גבוה, שלא מאמינים איך אני מצליח לשיר בגבהים כאלה. הרבה אמרו לי שאני גורם להם לצמרמורות ובכי, ואני מסמיק מאוד מהתגובות".

מי הילדים הכי קרובים אליכם בבית ספר למוסיקה?
עלאי: "התחברתי בתוכנית לכולם, אבל בעיקר לרום, הלה, לירון, זוהר, מורי וחיים".
נתאי: "התחברתי לכולם אבל בעיקר לרום, לירון וזוהר". 

 

מה החלום שלכם?
עלאי: "לא ציפיתי, אבל החלום שלי הוא להיות זמר מפורסם וגדול, לשמח ולרגש המון אנשים".
נתאי: "החלום שלי הוא להיות זמר מפורסם ואהוב".