הערב (שבת) התקיים אירוע הגמר של בית ספר למוסיקה, בו שמונה תלמידים ביצעו את השירים שלהם במסיבת הסיום. בסיומו של ערב מותח, מי שקטף את המקום הראשון הוא זוהר זכרוב, שביצע את השיר "הנני כאן" של יהורם גאון. לא סתם המורה שלו, הראל סקעת, בחר עבורו את השיר המרגש, אותו גם הוא ביצע לפני למעלה מעשור בגמר כוכב נולד 2. אל המקום השני הגיעו שני תלמידים, הילי משייב מהכיתה של נועה קירל וחיים ציפל מהכיתה של סקעת. במקום השלישי מיקה משה מהכיתה של מירי מסיקה

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

"הילד הכי קול, הכי מרגש, הכי משמח", פרגן סקעת לזכרוב ברגע הזכייה, "זה ששובר את הלב, מאחה אותו בחזרה, מדליק אותך, מצחיק אותך ובסוף גורם לך לבכות בשירה שלו". בתום הדברים, השניים עלו לדואט משותף. "אני פשוט נסחפתי 16 שנה אחורה", הודה סקעת עם סיום הביצוע של זכרוב, "הייתה לי צמרמורת מהרגע שהתחלת לשיר ועד הסוף, אני גאה בך. קיבלת שתי מתנות מאלוהים – את הקול המדהים שלך ואת הלב שלך, וזה לא לכל הזמרים יש. יש זמרים שיודעים לשיר מאוד יפה אבל הם לא מרגשים, כשאתה פותח את הפה אתה מפעים".

 

גם שאר המורים, משה פרץ, קירל ומסיקה לא נשארו אדישים לזמר הקטן. "אני בטוח שעכשיו יהורם גאון, שהיה מורה בבית ספר למוסיקה ביחד איתי, שמח מאוד. זאת המתנה הכי מתוקה שאפשר להעניק לו", אמר פרץ והתייחס לביצוע, "לך זוהר, אני רוצה לומר שאתה עולם. כל כך רגיש, ואתה נכנס לתוך השיר הזה בצניעות, אתה לא יודע למה אתה מסוגל וזה מה שיפה".

 

גם מסיקה התייחסה לשירה של זכרוב, ובעיקר לאופי המיוחד שלו. "זה גבר קטן, זה מישהו שבא לי להיות חברה שלו. אפשר לסמוך עליו, הוא חבר, הוא אח. מעבר לזה שאתה ילד מושלם, אתה גם שר ככה. זוהר, אנחנו פה כולנו הרוסים עליך, אתה משהו מאוד מיוחד בעולם הזה".