אם יש משהו שמרגש אותנו במיוחד, הוא פרגון של זמרים לדור העתיד. אמש (שבת) עלו לבמה רום באבה ושקד פרדו, עם ביצוע לשיר של עילי בוטנר וילדי החוץ "רץ אלייך", בגרסה מעט שונה. הן שרו זו לזו, ויצרו סיפור של ממש על הבמה. במשימת הדואט הן התחרו מול הכיתה של נועה קירל, והביצוע של השתיים הקים את חברי הוועדה על הרגליים כשהם שרים יחד איתן.

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

לא רק חברי הוועדה הרימו להן, גם המורים ואפילו לירון בכור מהכיתה של נועה נשאר המום: "וואו, איזה שואו מטורף". אבל עם כל הכבוד, ויש כבוד, אותנו סקרן לדעת מה בוטנר חשב על הדואט, ומסתבר שגם הוא לא נשאר אדיש אליו.

"התרגשתי לראות את הביצוע המרגש של רום ושקד", סיפר בוטנר בשיחה עם mako. "הייתה בו שמחה, מוזיקליות והרבה רגש. מעל הכל רואים את החברות ביניהן". בנוסף, בוטנר התרגש כשהתלמידים הצעירים בחרו לבצע שיר מתוך האלבום שכתב. "כבוד בשבילי שהדור הצעיר בחר לבצע שיר שלי, זו מחמאה גדולה וזה מרגש אותי מאוד".

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

למקרה שפספסתם, בסוף שנת 2011, החל בוטנר לשתף פעולה עם הזמרים אדר גולד ואוהד שרגאי. יחד, הקימו את ההרכב המצליח "עילי בוטנר וילדי החוץ". בהמשך, הצטרף להרכב תום גפן. להרכב שני אלבומים - "תם ולא נשלם", שזכה בתואר אלבום זהב והאלבום "בית".