הלהיט שכבש את תחנות הרדיו ברחבי הארץ, לא פסח גם על הבמה של בית ספר למוסיקה (אירוע הגמר בשבת אחרי החדשות, קשת 12) וזה הודות להלה גורליק. בפרק האחרון בתוכנית, הלה בחרה לשיר את "נשימה" של שירי מימון והפתיעה את המורים כשלראשונה שרה שיר רגוע יותר מהביצועים הקודמים שלה.

המורים לא נשארו אדישים לצלילים המיוחדים שהיו חלק מהביצוע של הלה. "אני כל פעם מופתע מחדש", אמר משה פרץ בפליאה. "כלי הנגינה שלך, מיתרי הקול, מה שאת עושה איתם זו רק ההתחלה. אם תמשיכי לעבוד את תגיעי למקומות מאוד גבוהים", התייחסה מירי מסיקה לעתיד שלה.

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד 

כשהראל התייחס לביצוע, אפשר היה לראות שהלה מתרגשת ממה שאמר: "אני רואה אותך שרה ואני ממש מדמיין אותך עושה את רוב מחזות הזמר בארץ. את עושה מה שבא לך וזה משהו שאי אפשר לקחת ממך". ואולי זה לא סתם, כי המבצעת של השיר מקורי, הלוא היא שירי מימון, ידועה לא רק כזמרת ענקית, אלא גם כשחקנית שהופיעה בלא מעט מחזות זמר. 

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

"הלה נתנה ביצוע 'נשמה' אמיתי", אמרה שירי מימון בשיחה ל-mako, "היא שיחקה עם הקול ועם הפרפורמנס כמו דיווה אמיתית, דייקה, אלתרה והייתה מלאה בביטחון עצמי. מתוקה אמיתית". פייר, אנחנו צופים לה גדולות.