בימוי: דור אורבוך | הפקה: דנה בן ג'ויה | צילום: עידו קרני | עריכת וידאו: נעמה דעוס, אורי סתיו ושחר זלצמן גל

האודישנים הראשונים של בית ספר למוסיקה כבר מאחורינו, ובשבת הקרובה (21:30, קשת 12) נזכה להכיר ילדים מוכשרים נוספים שינסו להתקבל לתוכנית. בינתיים, הכנו לנועה קירל הפתעה קטנה. בין אודישן אחד לאחר הראנו לה קאברים לשירים שלה ברשת, והיא בתגובה פרגנה למעריצים על יכולות השירה שלהם. כבר הזכרנו שאנחנו אוהבים הפתעות? כי גם את המעריצים הפתענו עם וידאו התגובה שלה, וזה מה שהיה להם להגיד. דאבל הפתעה, הנה אנחנו באים.

ראשון לשיר הוא לירון יצחק (25) מקרית ים, שהצליח לגעת בנו עם קאבר ללהיט "Drum". "זה מעניין לראות פתאום קאבר דווקא לשיר באנגלית שעשיתי", שיתפה קירל בתחושות תוך כדי הצפייה, "שיר באנגלית זה יותר קשה, מן הסתם. בכלל, לשמוע קאבר, לשמוע בן אדם לוקח שיר שלי אליו, זה מאוד מיוחד. לירון, זה היה מדהים, אתה שר ממש יפה". יצחק כמובן לא נשאר אדיש, והודה לה: "נועה קירל, אני בהלם שהיא שומעת אותי, תודה לך".

מי שעוד זכתה להפתעה מקירל היא עדן אלקיים (23) מקיבוץ חניתה, שביצעה קאבר לבלדה "מגיבור לאויב". "איזה מגניב זה שהיא ככה בספונטניות, בלייב לא באולפן - זה מדהים", אמרה קירל, "זה לא מוקלט, אז הכי באותנטיות על הכיסא עם הגיטרה, זה נותן אווירה אחרת לשיר, פתאום יותר אינטימי, היא באמת טובה". אלקיים, שהתרגשה מהמחמאות, החזירה לה בכמה משלה: "היא באמת הגיבה לזה? איזו מתוקה היא. ממש מרגש לראות דבר כזה".

אחרונה חביבה היא חגית אסולין (31) מראשון לציון, שגם כן ביצעה קאבר ל"Drum". "זו זמרת שכבר מופיעה עשתה גם קליפ, איזו מגניבה היא", התלהבה קירל, "חגית, אימל'ה זה היה מטורף". גם אסולין התלהבה מהמחווה, והודתה שהיא גורמת לה למוטיבציה להמשך: "לראות אותה רואה את הקאבר שלי, שזה משהו שהיה בכלל לכיף שלי, זה מגניב וזה נותן לי עוד יותר השראה להמשיך לעשות את זה".

אחרי שצפתה בקאברים והגיבה אליהם, קירל סיפרה על התחושות וסיכמה: "איזה כיף לראות דברים כאלה, שאנשים מקשיבים לשירים שלי ולוקחים את זה אליהם. אלה שירים שאני כביכול נורא רגילה אליהם, אני מופיעה איתם כל יום ומכירה אותם מתוך שינה בעל פה. אז פתאום לשמוע אנשים אחרים עושים אותם בצורה קצת אחרת, זה נותן לי מלא השראה".