בימוי: דור אורבוך | הפקה: דנה בן ג'ויה | צילום: עידו קרני | עריכת וידאו: נעמה דעוס, אורי סתיו ושחר זלצמן גל

האודישנים של בית ספר למוסיקה כבר בעיצומם, ורגע לפני שהילדים הכי מוכשרים בארץ ממשיכים להפתיע את המורים שלנו (שבת ב-21:30, קשת 12), הכנו למשה פרץ הפתעה קטנה. בין אודישן לאודישן, הראנו לו קאברים לשירים שלו ברשת, מה שהצליח להחזיר אותו לתקופות נוסטלגיות במיוחד. אבל זה לא הכל, גם המבצעים של השירים הופתעו לגלות שפרץ צפה והגיב להם על הסרטונים, ואלה התגובות שלהם.

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

ראשונה, שגם שרה את "הראשונה" של פרץ, היא נועם קרויטורו (14) מחיפה, שגרמה למורה להיזכר בבת זוגו ואם ילדיו, ירדן, באמצע יום הצילומים. "זה שיר שמזכיר לי את ירדן, זה היה שיר הסלואו שלנו והיא גם צילמה איתי ביחד את השיר הזה. פתאום לשמוע בחורה צעירה ששרה את השיר מקבל משמעות אחרת", שיתף פרץ ופנה לקרויטורו, "שרת יפה מאוד, יש לך קול מקסים ואם זאת ההתחלה אז אני מצפה לך לגדולות". בתגובה, קרויטורו הודתה לו: "זה נותן מוטיבציה להמשיך ולהוציא עוד שירים, שאולי באמת יצא מזה משהו יותר גדול ממה שזה עכשיו".

בר מזרחי (24) מגבעת זאב גם כן הזכירה לפרץ תקופה נוסטגלית מהעבר, עם הלהיט "קחי אותי אלייך". "זה שיר שפתחתי איתו את קיסריה לפני ארבע שנים, מאז אני כבר לא שר אותו", הודה פרץ, "בר, קודם כל החזרת אותי אחורה בזמן, זה שיר שאני מאוד אוהב ובדיוק באמצע היה לך צבע קול מקסים". מזרחי התרגשה מהמחווה, ושיתפה: "איזה כיף, אמא'לה, איזה מרגש".

אחרון חביב הוא גיא בנובה (29) מקיבוץ אפיקים, שהקליט את "הראשונה" וזכה לפרגונים פלוס עצה קטנה מפרץ. "גיא, אני שומע שאתה זמר מאוד מאוד עוצמתי, גם הסלסולים שלך מאוד מדויקים וטובים, וגם במקומות הנכונים. אני חושב שאם תפתח לעצמך איזו אישיות ותמצא את המקום שלך בתוך עולם המוזיקה, אתה יכול מאוד להצליח". בנובה, שלא ציפה להפתעה שכזו, הודה: "ממש מפתיע לראות את משה פרץ מגיב לי על קאבר של שיר שלו, לא ציפיתי לתגובה כל כך חיובית".

בסופו של דבר, נראה שהתגובה החיובית של פרץ, נובעת ממקום רגשי עמוק הרבה יותר. "זאת המתנה הכי גדולה אחרי שהצלחתי", שיתף פרץ בתחושות לאחר שסיים לצפות בקאברים, "אחרי שהייתה לי הגשמה עצמית עם השירים שכתבתי והלחנתי והייתי בכל במה אפשרית, זה לראות דור שלם שגדל עליך רוצה להיות כמוך. אני מעריך מאוד, וזאת מתנה ענקית".