ממש עוד מעט שני תלמידים נוספים יקבלו את הזכות לשיר סולו במסיבת הסיום של בית ספר למוסיקה. עד שזה יקרה, המורים אירחו בחדרי הכיתות זמרים שיעזרו לילדים לבחור את השיר שיבצעו על הבמה (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12). אחת מאותם אורחים היא נסרין קדרי, שביקשה ממשה פרץ להגיע ולפגוש את האחים לבית משפחת צרפתי - עלאי ונתאי. "אני ממש מתרגשת שאני יושבת איתכם כאן עכשיו", הודתה הזמרת, "אני עשיתי ריפיט כל רגע וכל שנייה על הביצוע של 'בנאדיק', פשוט התעלפתי".

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

וזאת לא הפעם היחידה. גם כשביקשה מהאחים צרפתי לשיר לה טעימה קטנה מהשיר, הרגש צף לו מיד. "אמא'לה, שמע ישראל", היא נבהלה, "וואי, עלאי ונתאי, מה, מה? באו שני הזאטוטים האלה ועשו לי בית ספר של החיים. קשה לרגש אותי. מאוד מאוד קשה לרגש אותי. מה זה הדבר הזה, מזמן אבל מזמן לא הורדתי דמעות, מה עכשיו?". 

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

כשהשניים סיימו לשיר היא פנתה לנתאי: "אתה מודע לעצמך, מה אתה מוציא מהגרון שלך' ילד קטן שכמוך ויפה?". גם אחיו, עלאי, פרגן לו: "כשרואים אותו חושבים שהוא שר כמו תינוק, אבל כשהוא מוציא את הגרון, רק אז מבינים". אמנם נסרין ניסתה להמשיך ולפרגן, אבל קטעה את רצף המחמאות וביקשה מנתאי להסתכל עליה, מה שגרם למשה פרץ להתוודות: "גם על הבמה הוא לא מדבר איתי, אני שואל את אחיו, עלאי מדבר איתו ועלאי גם חוזר אליי עם תשובה, יכול להיות גם אחרי שבוע". טוב, אז כנראה שנפגש עוד שבוע.