מהרגע שזוהר זכרוב זכה בעונה הרביעית של בית ספר למוסיקה חיכינו לרגע הזה, והערב (חמישי אחרי החדשות, קשת 12) סוף סוף זה קורה. הדואט החדש של הראל סקעת וזכרוב, "את לא ידעת", ייחשף לראשונה במהלך שידור המצעד השנתי של mako, בשיתוף ארגון "לתת" ותלמידי בית ספר למוסיקה. מי שינחה את התוכנית הם ליאור סושרד ושני כהן.

דווקא בתקופה מאתגרת שכזאת, ורגע לפני שפותחים את השנה החדשה, חשוב להירתם למען הסולידריות החברתית. זה לא סוד שנתוני העוני מזנקים בעקבות משבר הקורונה, כך שעשרות אלפי משפחות נפגעו כלכלית השנה ומוצאות עצמן ללא הכנסה. המטרה של המשדר המיוחד בשיתוף בית ספר למוסיקה וארגון "לתת", היא לאסוף ארוחות חג עבור קשישים ומשפחות נזקקות, וכאן אתם נכנסים לתמונה.

היעד הוא גיוס 220 אלף ארוחות חג, כאשר שווי ארוחה אחת למשפחה נזקקת עומד על 60 שקלים. איך אפשר לעשות את זה? מוקד פרטנר נרתם במיוחד לערב זה, עם מאות עובדים שהתנדבו לקבל את התרומות מהמוקד המרכזי של החברה, והשנה גם בחיבור למערכות מהבית. 

זוהר זכרוב והראל סקעת (צילום: אורטל דהן)
זוהר זכרוב והראל סקעת בגמר בית ספר למוסיקה | צילום: אורטל דהן

כאמור, במופע האומנותי יחשפו סקעת וזכרוב את הדואט שכתבו והלחינו סקעת ואבי אוחיון, ומי שאחראי על העיבוד וההפקה המוזיקלית הוא יעקב למאי. ולא רק זה, גם סושרד יפתיע עם מופע קסמים, ואמנים אורחים רבים ישתתפו במשדר, ביניהם חנן בן ארי, נועה קירל, משה פרץ, אלה לי להב, עדן אלנה ועוד. 

לתרומות היכנסו לאתר לתת או חייגו 6833*. ניתן לתרום גם באפליקיציית bit.