את סער מיכאל הכרנו באודישן מרגש במיוחד לבית ספר למוסיקה (שבת ב-21:30, קשת 12), בו עלה לבמה עם ביצוע בגרסה ספרדית לבלדה של אייל גולן, "מצטער", והצליח לרגש את השופטים עד דמעות. הוא זכה ללא מעט מחמאות על הבגרות הקולית שלו, אבל לא רק. אחרי שהודה שהוא לא רגיל לשמוע כאלה מחמאות, ותוך כדי שמירי מסיקה מוחה את הדמעות, להראל סקעת הייתה בקשה קטנה.

"סער, אני רק רוצה לבקש ממך משהו", פנה אליו, "פעם הבאה שאתה בא לפה, תגזור את הפוני כדי שנוכל לראות את העיניים היפות שלך". ואכן, כשמשפחת מיכאל הגיעה לכיתת הלימוד כדי לקבל את הבשורה שסער התקבל לכיתה של הראל, חיכתה למורה הפתעה קטנה. "תראה לי את הפוני, מי גזר לך אותו?", שאל הראל תוך כדי ההתרגשות, וכשגילה שהדודה היא זאת שאחראית על הפוני המקוצר, הכריז: "פעם הבאה אני גוזר לך אותו".

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

אז במיוחד לכבוד הבקשה של הראל, הכנו לו וגם לכם הפתעה נוספת. אמנם הפוני הוא כבר לגמרי סימן ההיכר של סער, אבל תתפלאו, פעם הוא נראה אחרת לגמרי. איך אנחנו יודעים? כי אחרי שיטוט קצר ברשת, מצאנו תמונה עם תסרוקת אחרת לגמרי - את הפוני החליפו הקוצים. פייר, הוא נראה מתוק בכל מצב, אבל היינו חייבים לשתף אתכם, אז אין בעד מה.