בימוי: דור אורבוך | הפקה: דנה בן ג'ויה | צילום: עידו קרני | עריכת וידאו: נעמה דעוס, אורי סתיו ושחר זלצמן גל

בשבת הקרובה (21:30, קשת 12) בית ספר למוסיקה יפתח את שעריו למחזור ד', עם הילדים הכי מוכשרים מכל רחבי הארץ שיגיעו לנסות את מזלם ולהתקבל לעונה הרביעית. אבל רגע לפני שנכיר את הכישרונות שנזכה לשמוע במהלך חודשי הקיץ הקרובים, למירי מסיקה יש הפתעה קטנה. היא התיישבה לשמוע את הקאברים שלה ברשת, והגיבה למבצעים על היכולות המוזיקליות שלהם. אז מה קרה כשהם שמעו את התגובה שלה? בדיוק זה.

ראשונה לשיר את "אף אחת" היא מיה אלפרן (23) שכרגע מתגוררת בלונדון אבל במקור הגיעה מתל אביב. "טוב את משהו מיה, אני הולכת לגנוב לך את כל הקטעים שהמצאת, את האלתורים היפים האלה, את מכשפת ופשוט זמרת. תעשי מה שאת רוצה, את מוכשרת", החמיאה מסיקה. מיה שהתלהבה מהתגובה, פרגנה בחזרה: "איזה מהממת היא, אין דברים כאלה. זה כיף ענק לדעת שאומנים מפרגנים ככה לאומנים אחרים, באמת הפתעתם אותי".

ומהפתעה אחת לאחרת, הפעם היה זה רון אלבז (18) מבני ברק, שזכה לתגובה ממסיקה על גרסת הקליפ שלו ל"אף אחת". "זה ממש קליפ, בן כמה הוא?", התלהבה מסיקה והפתיעה אותנו עם שינוי גרסה משלה: "אולי צריך לשנות את המילה 'אימייל' ל'וואטסאפ', האימייל נראה מאוד מוזר בזמנו אז שיהיה וואטסאפ. אני באופן רשמי משנה את זה לוואטסאפ לכל הקהל שלי מההופעה הבאה". בתגובה, אלבז התרגש מהמחמאות, והודה לה: "איזה מטורף, מירי מסיקה. זה כבוד גדול לקבל תגובה מהמבצעת המקורית של השיר, נותן מוטיבציה להמשיך".

 והנה גם אנחנו ממשיכים לאביב טרנר (32) מתל אביב, שפיצלה את המסך שלה והפכה את השיר "אף אחת" למונולוג של שתי נשים. "למה היא הכפילה את עצמה?", התבלבלה מסיקה בהתחלה ומיד פנתה לטרנר: "אביב, זה רעיון ממש מקורי ומעניין להפוך את השיר למונולוג של שתי נשים שרבות על גבר אחד, כל העניין שיהיה הומוריסטי, זה מעולה". את החיוך של טרנר בתגובה אי אפשר היה להסתיר, וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו אוהבים הפתעות שכאלה: "זה נורא מרגש לשמוע מישהו שהשיר שלו, שעוד צופה פתאום במשהו שעשית כזה סתם ומגיב לך על זה, כיף להקשיב".

ואחרונה חביבה שאנחנו מקשיבים לה היא מאיה עמוס (43) מראשון לציון, שביצעה קאבר ל"אלוהי הדברים הקטנים". "איזה עומק, אני לא יודעת בת כמה היא, אבל זה שיר מאמא לבת אז זה וואו. כל הכבוד, מרגש חבל על הזמן". נראה שגם עמוס התרגשה בחזרה: "אני בהלם שהיא הקשיבה לקאבר הזה, לא ציפיתי וזה מאוד מאוד מרגש". פייר, התרגשנו.