לירון בכור רק בן 11 וחצי מרמת גן, וכבר חושב כמו מבוגר. יש לו ביטחון עצמי בערימות, הוא מרקיד את הקהל כאילו כבר שנים מופיע על במות והחן שבו פשוט עושה שמח על הלב. באודישן הראשון שלו לבית ספר למוסיקה ראינו אותו שר את Love Yourself של ג'סטין ביבר, מה שגרם לכולם להרים ידיים ולהצטרף אליו יחד לשירה. אבל זה לא כל הכישרונות שיש לו, כי כשאבא שלו טס לחו"ל, לירון הוא זה שלוקח פיקוד בבית והופך להיות הטכנאי, איש המחשבים והשף שמכין חביתת בייגלה.

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

מן הסתם שלילד עם כישרונות רבים כמו לירון, יש גם חלומות לא שגרתיים ועל אחד מהם כבר שמענו במהלך התוכנית. "להמציא מכונה שתצעיר את התא", הוא סיפר בביטחון כאילו כבר עבר שנים של מחקרים, "זו מכונה שהופכת את הבן אדם להיות צעיר יותר. קראתי על זה קצת, זה משהו שמעניין אותי. מסתבר שזה היה גם החלום של אחותי. כשהיא ראתה אותי אומר את זה בתוכנית היא אמרה 'וואו, זה בדיוק כמו החלום שלי'. אמרתי לה: 'אנחנו אחים, אנחנו חושבים אותו הדבר'".

לא נקדים את המאוחר, בכל זאת, יש זמן עד שנדע איך לקום צעירים יותר בכל בוקר, אבל בינתיים נראה שלירון חי את החלום. רק בפרק האחרון הוא ביצע את "שהכאב ימצא לו חברים" של ים רפאלי, ואף זכה לתגובה של הזמר שהגיע לצפות בו מאחורי הקלעים. למעשה, הביצוע זיכה אותו בציון לשבח, והיה גם הפעם הראשונה שלירון שר בשפה העברית. "זה היה משחרר, כי אנגלית היא לא השפה שלי. אני יודע אנגלית שוטף אבל צריך לשים יותר לב להגייה של המילים. יש מילים קשות שצריך רגע לעצור ולהגיד אותן, ותוך כדי שיר שהוא יותר מהיר, קשה לשים לב לדברים האלה", מודה התלמיד בשיחה ל-mako.

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

איך זה לצפות בעצמך על המסך?
"כשצפיתי בעצמי בטלוויזיה עוד שנייה בכיתי מהתרגשות. כשצילמנו זה היה פחות מרגש כי אתה לא יודע איך אתה נראה, ופתאום אתה רואה את עצמך על הבמה עם כל הנגנים והקהל. זה היה מרגש".

מי יהיה התלמיד המצטיין? (צילום: מתוך: בית ספר למוסיקה 4, קשת 12)
קיבל ציון לשבח על הביצוע לשיר "שהכאב ימצא לו חברים". לירון בכור והכיתה של נועה | צילום: מתוך: בית ספר למוסיקה 4, קשת 12

ומה חברים שלך אמרו שראו אותך פתאום מככב שם?
"הם היו בשוק, אבל מאוד שמחו בשבילי"

ותגובות ברשת?
"תגובות ממש טובות דווקא, תגובות רעות פחות ראיתי. כיף לקבל תגובות כאלה".

 מוזר לך להתפרסם בגיל כזה צעיר?
"מפורסם? בואו לא נעוף. אני רק ילד שמשתתף בתוכנית שירה. זה לא הופך אותי לבן אדם אחר, אני עדיין לירון מרמת גן, שמשחק כדורגל עם החברים בשכונה. ברור שזה כיף ונעים שילדים באים ואומרים לי 'ראיתי את הביצוע שלך בטלוויזיה, אתה שר ממש יפה', אבל אני לא איזה אליל עכשיו או משהו, אני כולה לירון בכור".

ואיך היה ללירון מרמת גן לעבוד עם נועה קירל?
"היה מאוד כיף לעבוד איתה, זו עזרה שהיא אחרת. היא כאילו מישהו כמוך, רק מהעתיד ועם הרבה ניסיון. קיבלתי ממנה טיפים איך לשיר ולרקוד תוך כדי בלי לאבד את האוויר, וגיליתי עליה שאומרים נועה קירל ולא קילר", הוא צוחק.

אז מי המודל להערצה שלך?
"כריסטיאנו רונאלדו. לא כי הוא השחקן הטוב בעולם, הוא פשוט מודל לחיקוי – הרצון, העשייה והעבודה הקשה שלו פשוט מדהימים וראויים להערצה".