שתי תלמידות כבר השיגו את הסולו שלהן במסיבת הסיום של בית ספר למוסיקה, ואנחנו מדברים כמובן על מיקה משה ומיכאלה שר, שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר מחברי הוועדה. אבל עוד לפני שחילקו את הציונים, התלמידים פגשו כמה מהזמרים המוערכים ביותר בתעשייה, כדי שיעזרו עם ההחלטה – איזה שיר לבחור? בין המורים האורחים יכולנו למצוא את קרן פלס, רוני דלומי, נסרין קדרי, חנן בן ארי, לי בירן ואליאנה תדהר. על חלקם שמענו סיפורים מהילדות שעוד לא הכרנו, אז לא יכולנו להתעלם מהפרטים והנה הם לפניכם.

ביטחון מופרז

כשנסרין פגשה את הודיה בגייב, היא נכנסה לכיתה של נועה קירל ברעש וצלצולים כמו שאפשר לצפות מדיווה בסדר גודל שלה. היא גילתה לנו שגם בילדות, זאת הייתה הדרך שלה להיכנס לכיתה. קודם כל, לעלות על הבמה, להרים שואו, להתחיל לרקוד, לגלם איזו דמות, בדגש על פריד אל אטרש ולילה מוראד, ורק אחרי זה אפשר היה להתחיל בשיעור. "כולם היו מסתכלים עליי וצוחקים עליי", סיפרה נסרין, "היה לי ביטחון מופרז, יותר מדי, היה לי ביטחון מגעיל ממש", היא צחקה.

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

קול ב'

מי שפגש את איתי תורג'מן הוא חנן בן ארי, שהתחבר למקורות שלו וסיפר שגדל לא רחוק מהיישוב של איתי. "גדלתי בקרני שומרון והייתי קצת דומה לך", סיפר חנן, "כשהייתי ילד קטן הייתי חמוד עם פאות כזה, שרתי בפרחי שומרון, והייתי ילד צרוד כל הזמן, כמו היום רק עוד יותר. במקהלה הייתי בקול ב' – קול א' אלה הזמרים הטובים וקול ב' אלה הזמרים המחליפים. כל פעם הייתי מגיע והייתי צרוד אז המנצח היה אומר 'טוב חנן, תעשה עם השפתיים בכאילו'".

תיכון גלילי

גם לי בירן ואליאנה תדהר הגיעו לכיתה של הראל סקעת, ופגשו את ביתניה בלאיי. כבר בסמול טוק הראשוני, הראל הודה שהוא העריץ את ליבי עוד מהביצוע שלו בכוכב נולד ל"סיוון" של יגאל בשן, מה שגרם לליבי להודות שכל המשפחה הצביעה להראל כשהתמודד בעצמו בתוכנית. ואיך לא, הרי שניהם מכפר סבא, ומסתבר ששניהם למדו באותו תיכון והופיעו עם הלהקה של בית הספר – להקת גל. בינתיים, גם אליאנה חשפה פרטים על הילדות שלה, וסיפרה: "אני הייתי מהילדים המעצבנים האלה שמכריחים את כל המשפחה לשבת בסלון ולצפות בי מזייפת את מלך האריות".

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

הצפון הרחוק

את העובדה שקרן פלס ומירי מסיקה חברות טובות כולם יודעים, אבל כשקרן הגיעה לפגוש את מיקה, גם הן מצאו ביניהן נקודת דמיון משותפת. בזמן שמירי סיפרה שמיקה הגיעה לאודישן כל הדרך מכפר בלום, קרן שיתפה בתחושות המעבר שלה מהמושבה הצפונית יבנאל בה גדלה לתל אביב. "אני גם גדלתי בצפון, אז גם לי זאת הייתה חוויה מאוד משמעותית לעבור מהמקום הקטן הזה לתל אביב פתאום ואז להכיר מוזיקאים, ולך זה קורה בגיל צעיר".