אי אפשר היה לפספס את הביצוע של הילי משייב אמש (שבת) בבית ספר למוסיקה. היא זכתה בתואר התלמידה המצטיינת עם השיר הגדול של לארה פביאן, "Adagio", ועלתה בסוף הדו קרבים לדואט זכייה עם לא אחרת מאשר נועה קירל. "נועה מדהימה", סיפרה משייב בחדשות הבוקר עם ניב רסקין, "כל פעם לפני המופע, ממש דקה לפני, היא רצה אליי, אומרת לי 'קחי נשימה', 'הכל טוב - אני איתך', את תעשי את זה'. גם במופע היא מסתכלת עליי, עושה לי עיניים כדי שאחזיק חזקה. אני כל כך שמחה שהייתי אצל נועה, אין כמוה".

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

נראה שהתחושות לגמרי הדדיות, כי קירל החליטה לארגן למשייב הפתעה ולשלוח לה סרטון מפרגן ביותר. "אני רוצה להגיד שאני גאה בך על הדרך שלך", פתחה קירל את הדברים, "כל ביצוע מרגש יותר מהשני ואת אלופה, אני גאה בך המון ותמשיכי ככה". למקרה שתהיתם, לא רק המורה מפרגנת לה, גם החברים של משייב לא מסתירים את ההתרגשות. "הם תמיד מפרגנים, תמיד מחמיאים לי, מעלים סטורי ורושמים לי בוואטסאפ. אנחנו לא בגיל שאנחנו מקנאים או מקנאות, אנחנו ילדים גדולים אז למה צריך לקנא?".

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד

אם כבר זיהינו ניצוץ קטן של קנאה, הוא הגיע דווקא מהכיוון של רסקין כששאל אותה על סדר היום שלה בחופש הגדול, והופתע לגלות את השעה שבה משייב מתעוררת מדי יום. "עכשיו אני קמה בארבע בצהריים כשאמא שלי מגיעה, ומה שאני אוכלת זאת ארוחת ערב. אני הולכת לישון בשש בבוקר וזה לא כיף לי, אני אוהבת שיש לי סדר. החופש הגדול משעמם - אני מתה על בית ספר, לא אוהבת ללמוד, אבל אני אוהבת ללכת לבית ספר". מכאן, ההצעה המפתה של רסקין כבר הייתה על השולחן - משייב תנחה במקומו את חדשות הבוקר ותקום בארבע וחצי לפנות בוקר, ואילו הוא יחליף אותה בתור זמר. פייר, נראה לנו דיל מגניב.