אגם בוחבוט, התלמידה המצטיינת של בית ספר למוסיקה, שכבר עולה לכיתה י"ב ולא מגדירה את עצמה יותר כ"ילדה", התארחה בפרק הבכורה של בית ספר למוסיקה (שבת אחרי החדשות בקשת 12) כמורה אורחת, וההתרגשות הייתה בשיאה. "כשהגעתי בפעם הראשונה וישבתי עם המורים, מאוד התרגשתי, כי הייתי שם לפני שמונה שנים, ילדה בת שמונה וחצי", סיפרה בוחבוט. "לא חשבתי לעולם שזה מה שיקרה ואני אהפוך להיות זמרת מוכרת בארץ שילדים אוהבים מעריכים ומעריצים. "זה פשוט מטורף לראות את כל הילדים הקטנים האלה באים ושרים, וזה באמת כישרון שאין איך להסביר אותו".

אגם נזכרה שהריאיון הראשון שלה בטלוויזיה היה כנראה אצל צמד המנחים גלית גוטמן ויואב לימור, והם התגאו בכך שהם מלווים אותה מאז שהיא ילדה קטנה. אז מה השתנה בין אז להיום? "כשאני מסתכלת על זה אני פתאום רואה ילדים מלאי ביטחון ששרים על הבמה", הודתה בוחבוט. "האודישן שלי היה רק מול ארבעה שופטים והיום זה כבר ממש אחרת. אז אפילו לא היה לנו מיקרופון, והיום זו במה ענקית עם קהל ונגנים, זה משהו אחר. אני כל הזמן אומרת להורים שלי שאם הייתי אמורה לעלות על הבמה הזאת בגיל שמונה וחצי עם נגנים וקהל, אני לא חושבת שהייתי צולחת את זה". 

בנוסף לקריירה המוזיקלית שלה, אגם משחקת בתפקיד הראשי ב"מאמא מיה", הצגה שירדה בחודשים האחרונים בגלל הקורונה. "'מאמא מיה' זו פשוט אהבה, כל פעם שמדברים איתי על זה אני הכי מתרגשת שיש", סיפרה השחקנית הצעירה. "באמת שכמעט ארבעה חודשים שלא הופענו בגלל הקורונה. ממש חשבנו שאנחנו תיכף חוזרים באוגוסט, ועכשיו שוב זה לא קורה". 

אקסטרה 6 (צילום: מתוך "בית ספר למוזיקה 4", קשת12)
הגיעה כמורה אורחת לבית ספר למוסיקה. אגם בוחבוט | צילום: מתוך "בית ספר למוזיקה 4", קשת12

ולמרות גילה הצעיר, היא מבינה את המצב הכלכלי הקשה אליו אינספור אנשים נכנסו: "קטונתי מלדבר עכשיו על דברים ומשכורות", הודתה אגם, "אבל ממש חשוב לי שידעו שיש כל כך הרבה אנשים מאחורי הקלעים – תפאורנים, תאורנים, סאונדמנים, עולם שלם מאחורינו, שכרגע נמצא במצב שהוא לא טוב ולא נעים לאף אחד".