יאיר נהון: "ים הרחמים"

"יאיר הוא הלב של התכנית הזאת", הודיעה המורה קרן למשפחת נהון כשביקרה בביתו של יאיר במודיעין. הרבה בכי היה שם מאותו רגע, אבל ההתרגשות מתועלת לבסוף לכדי ביצוע מכשף לשירו של קובי אפללו, ויאיר מוכיח אחת ולתמיד שהוא נועד להגשים את חלומו ולעמוד על הבמה באור הזרקורים. אחרי כל זה, למורה קרן לא נותר אלא להצדיע לתלמידה האהוב.

 אנאל דאון: "ים של דמעות"

אנאל מסכמת "חוויה נדירה" לדבריה, שתרמה רבות לבטחונה העצמי. עם הבטחון הגדול הזה היא ניגשת לשיר גדול לא פחות, ומגישה ביצוע מרטיט ל"ים של דמעות" - ביצוע שאכן מביא ים של דמעות לעיניה של אמא ומיד מוכתר כטוב ביותר של אנאל העונה. מורתה שרית מגדירה את התלמידה כ"סיפור הצלחה גדול", ועכשיו לא נותר אלא לפנטז על דואט עם נינט.

שירה פריימן: "שיר לערב חג"

אחרי ביקור מרגש במיוחד של המורה רוני בבית משפחת פריימן, עולה שירה אל הבמה בפעם האחרונה וכתמיד מעניקה טיפול מדויק לשיר שכתבה המשוררת תרצה אתר לזכר אביה, נתן אלתרמן. ברגע השיא נשלף כמובן הסקסופון, ושירה סוגרת את העונה בקוליות אינסופית וכשרון עצום.

ליאן בירן ורוני מדואל: "החיים יפים"

ליאן ורוני אמנם לא נבחרו כסולניות למסיבת הסיום, אבל זה ממש לא אומר שמישהו מתכוון לוותר על קולותיהן הקסומים, בייחוד לא כשהם מאוחדים לראשונה בהרמוניה מתוקה. הביצוע של השתיים לשיר הנושא מסרטו של רוברטו בניני מזכיר שאכן, החיים יכולים להיות מאד יפים.

בלעדי: כל הביצועים של עוזיה בלחיצת כפתור אחת 

 נועם דדון: "עכשיו התור לאהבה"

הניצחון על המורה שרית במשחק פינג פונג סוער היה חימום מצוין בשביל נועם, שזכה לארח את אחיו דניאל על הבמה לביצוע האחרון שלו בעונה. שירו האהוב של עוזי חיטמן נשמע תמים ומרגש במיוחד בקולו הזך של נועם, וגורם לקהל לקום על רגליו ולהריע ולצוות המורים להודות: "כולנו פה קרועים עליך".

ביסאן, מישל ונדב: "גורל אחד"

לביצוע שירה המיוחד של עפרה חזה נבחר טריו מיוחד לא פחות. ביסאן, מישל ונדב עברו שלושתם דרך מפוארת בתכנית, ומילות השיר מקבלות משמעות מרגשת למדי כשהן בוקעות מגרונם. 

אברהם דהאן: "עלה קטן שלי"

אחרי שגילה למורתו שרית את רזי הגינון שמרחיבים לו את הלב, הוא מספר לה שבחר לבצע את השיר "עלה קטן שלי" מתוך חיבור עמוק לשני אחיו המשרתים בצבא בתפקידים קרביים. השיר אכן נישא בקולו המיוחד כתפילה עדינה, וקרן מגדירה אותו לבסוף כ"משאב טבע נדיר", אוצר שנמצא בזכות עבודה קשה.

אורי ונועם כלטוב: "לשיר איתך"

זה לא סוד שהאחים הם גאוותו הגדולה של המורה יהורם, ואת הדרך המשותפת שעברו ביחד לאורך התכנית הוא בוחר לציין בשיר "לשיר איתך", הדואט המצמרר של בועז שרעבי ושושנה דמארי. הביצוע של האחים הוא מופת לאחדות והאחווה שייחדו אותם לאורך כל הדרך, ולצוות המורים לא נותר אלא להתמוגג ולהודות להם מכל הלב.

יהורם גאון ועוזיה צדוק: "אל תשטה באהבה"

בדואט שסוגר את העונה, מתייצבים יחד על הבמה תחת מטר קונפטי המורה הגאה יהורם גאון ומצטיין המחזור עוזיה צדוק, וחותמים את שנת הלימודים בשיר שכבר גורם לנו להתגעגע.

 רוצים לשמוע את כל הביצועים של התלמיד האהוב עליכם? כנסו עכשיו למתחם הפלייליסטים החגיגי