לקראת מסיבת הסיום החגיגית של מחזור ג' של "בית ספר למוסיקה", הפתיע צוות המורים את התלמידים הצעירים, והזמין לשיעור מיוחד את כל הזמרים האהובים עליהם. מנדב לוי שראה את הכסא הנוסף בכיתה וחשד שמצפה לו הפתעה, ועד ביסאן אבו לבן שלא הפסיקה לצחקק מהתרגשות כשפגשה באחינועם ניני. קבלו את כל הביצועים מהחלק הראשון לקראת מופע סיום השנה.

רוני מדואל: " Somewhere over the rainbow"

המורה רוני דלומי החליטה להפתיע את התלמידה הצעירה, והזמינה את הזמר אברהם טל לשיעור מיוחד. כשרוני גילתה שהזמר האהוב עליה הצטרף, היא נשארה ללא מילים אבל מיד התגברה על ההתרגשות והם שרו יחדיו את השיר "אורות". על הבמה, הזמרת הצעירה ביצעה את השיר "אי שם מעבר לקשת" מתוך המחזה "הקוסם מארץ עוץ", בו מגלמת מורתה האהובה את דורתי.

ליאן בירן: "לשם"

כשהתלמידה הצעירה נכנסה לכיתה, היא התרגשה לגלות שאורח מיוחד עומד להצטרף לשיעור. המורה קרן פלס הזמינה את משה פרץ להכנס, וליאן הופתעה לראות את הזמר האהוב עליה. הזמרת הצעירה ביצעה את השיר "לשם", אותו כתבה המורה קרן לחברתה הטובה מירי מסיקה. 

נדב לוי: "סליחה"

הזמר הצעיר והסקרן מיד הצליח לנחש שמשהו מרענן עומד לקרות, אבל כשהמורה רוני דלומי הזמינה את קובי אפללו להכנס לכיתה, היא הצליחה להפתיע אפילו את נדב. הזמר האהוב על התלמיד הצעיר הצטרף לחזרות, והם התאמנו יחדיו לקראת ביצוע שירו של מתי כספי "סליחה".

אנאל דאון: "חייאתי"

לאחר שבאודישן הראשון שלה היא שרה שיר של נסרין קדרי, החליטה המורה שרית להפתיע את אנאל והזמינה את נסרין לשיעור מיוחד. בחזרות לקראת ההופעה, הפגינה אנאל את יכולות הסלסול שלה וביצעה את השיר "חייאתי" מאלבום הבכורה של נסרין.

נועם ואורי כלטוב: "שיר משמר"
 

צמד האחים כבר רגיל להפתעות של המורה יהורם, אבל לאורח המיוחד שהגיע הפעם הם לא ציפו. כשהזמר ישי ריבו, הנחשב לכוכב ענק במגזר הדתי (לפחות כמו אדל) נכנס לכיתה, נועם ואורי לא האמינו למראה עיניהם. על הבמה, הזמרים הצעירים ביצעו את שירה של חווה אלברשטיין, ונבחרו לביצוע המצטיין של הערב. 

גלעד יחיא: "עומד בשער" 

צעד לפני מסיבת הסיום, החליטה המורה קרן פלס להזמין לכיתה אורח של כבוד. כאשר גלעד פגש את הזמר האהוב עליו, מוש בן ארי, הוא גילה למורתו כי זוהי אינה הפגישה הראשונה ביניהם. באחת מהופעותיו של בן ארי, הצליח הזמר הצעיר להיכנס אל מאחורי הקלעים ובין השניים נרקמה ידידות. 

ביסאן אבו לבן: "עינייך" 

לקראת ההופעה הגורלית של ביאסן, החליט יהורם להזמין יועצת שתעזור בבחירת השיר המתאים. כאשר נכנסה הזמרת אחינועם ניני לכיתה, ביסאן לא הפסיקה לצחוק מרב התרגשות. התלמידה הצעירה הגיעה לכתה עם מספר שירים, אך כשביצעה את השיר "עינייך" אותו שרו אחינועם ניני ומירי עוואד באירוויזיון, היה ברור לכולם שזה השיר הנבחר. 

אברהם דהאן: "רק לאמא" 

רגע לפני שהבמה מתחממת, המורה שרית הזמינה את הזמר פאר טסי לשיעור מיוחד. כשאברהם ראה את הזמר האהוב עליו, הוא התקשה להסתיר את השמחה. לאחר התלבטויות רבות, אברהם ביצע את השיר "רק לאמא" אותו הקדיש את לאמו, והצליח לרגש את צוות המורים. 

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15