מופע הדואטים של תלמידי "בית ספר למוסיקה" הוקדש כולו לשירי נורית גלרון, מי שכבר למעלה מארבעה עשורים נחשבת לאחת הזמרות הטובות בישראל, ולא ניתן לדמיין את המוסיקה הישראלית בלי נכסי צאן הברזל שהיא חתומה עליהם. גלרון הצטרפה לשיעורים המקדימים כדי לתת עצות לזמרים הצעירים, וליוותה אותם גם על הבמה.

יאיר נהון ולורן יודיצקי - "נגיעה אחת רכה" 

המורה קרן פלס כבר הספיקה להכיר היטב את התלמידים הצעירים שלה, ודואט של יאיר ולורן נשמע כמו משהו שכדאי לנסות. החיבור המעניין בין הזמרים הצעירים התגלה כמוצלח במיוחד, ועל הבמה הם ביצעו את השיר "נגיעה אחת רכה", כשלצידם האורחת המיוחדת נורית גלרון.

רוני מדואל ושירה פריימן - "אתה פה חסר לי"

שירה ורוני כבר הספיקו לבצע דואט משותף על הבמה, והמורה רוני דלומי הבינה שהרכב מנצח לא מחליפים. התלמידות הצעירות התרגשו לשמוע שהן זוכות לשיר שוב ביחד, ועל הבמה הן ביצעו את השיר "אתה פה חסר לי" ביחד עם נורית גלרון, וזכו לציון מצויין.

נועם ואורי כלטוב - "יש לי סימפטיה"

אחרי שבשיעור הקודם הם החליפו מורים, נועם ואורי כלטוב חזרו ללמוד עם המורה יהורם גאון  וזכו לקבלת פנים חמה. האחים קיבלו משימה מאתגרת במיוחד, ולחדר החזרות הצטרפה גם נורית גלרון שעזרה להם עם טיפים חשובים. בביצוע מקפיץ במיוחד לשיר "יש לי סימפטיה", נועם ואורי הצליחו להתמודד עם האתגר והלהיבו את הקהל כולו.

עוזיה צדוק ואברהם דהאן - "ילדות נשכחת"

בשיתוף פעולה בין כיתתי, המורה שרית והמורה יהורם החליטו לאחד כוחות לקראת דואט אחד גדול. בשיעור המיוחד נפגשו התלמידים אברהם דהאן ועוזיה צדוק, וחדר החזרות התמלא בקולות הסלסולים. בדואט מרגש, הזמרים הצעירים ביצעו את השיר "ילדות נשכחת", והצליחו להרשים את צוות המורים גם הפעם. 

אנאל דאון, מישל ניסנוב ונועם דדון - "עץ השדה"

התלמידים הצעירים נכנסו לכיתה עם עוגה ושירי יום הולדת, והצליחו לארגן מיני מסיבת הפתעה למורה שרית. למופע המשותף של השלישייה בחרה המורה שרית את השיר "עץ השדה", מאלבומה השני של האורחת נורית גלרון. מישל, אנאל ונועם התמודדו עם האתגר הגדול בכבוד, והביצוע שנתנו על הבמה הקים את הקהל על רגליו.

גלעד יחיא וליאן בירן - "נפרדנו כך"

הזמרים הצעירים כל כך התרגשו לקראת השיעור המיוחד, ונפגשנו גם מחוץ לכותלי בית הספר כדי לערוך חזרות. לקראת מופע הדואטים המורה קרן פלס בחרה לגלעד וליאן את השיר "נפרדנו כך", כשעל הבמה ליוותה אותם גלרון בביצוע שגרף מחמאות מצוות המורים.

נדב לוי והאחים עידו ועומר שרמן - "סוס מעץ"

שלושת התלמידים היצירתיים של "בית הספר למוסיקה" כבר שרו ביחד על הבמה, ולכבוד ערב הדואטים הם התאחדו בשנית. המורה רוני דלומי בחרה לשלישייה את השיר "סוס מעץ", אותו הלחין נחום ("נחצ'ה") היימן. על הבמה עידו, עומר ונדב ביצעו את השיר בגרסא רוקיסטית, כשבין חברי הועדה ישבה ונהנתה בתו של נחצ'ה, הזמרת סי היימן.

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15