הלימודים ב"בית ספר למוסיקה" מאתגרים את התלמידים כל פעם מחדש, וגם הפעם הם קיבלו מהמורים משימה חדשה. לצוות בית הספר הצטרף הזמר והיוצר רמי קלינשטיין, שהתרגש לשמוע את הזמרים הצעירים מבצעים ממיטב שיריו. מעומר ועידו שרמן שהקפיצו את הקהל ועד ליאן בירן שהיפנטה את המורים, קבלו את כל הביצועים מספיישל רמי קלינשטיין:

גלעד יחיא - "צעיר לנצח"

התלמיד של המורה קרן פלס הגיע לשיעור עם רמי קליינשטיין, והופתע לגלות ששניהם אוהדים את אותה קבוצת כדורגל. המורה קרן בחרה בשביל גלעד את השיר "צעיר לנצח", וכבר בחדר החזרות נוצר קסם בין הזמר הצעיר לבין קלינשטיין. על הבמה, גלעד הקדיש את השיר לאביו והצליח לרגש את קהל. 

אנאל דאון - "נוצה ברוח"

כשאנאל נכנסה לכיתה, היא מצאה את המורה שרית ואת רמי קלינשטיין מנגנים יחד על הפסנתר. לכבוד ההופעה המשותפת של אנאל עם קלינשטיין, המורה שרית בחרה לה את השיר "נוצה ברוח". על הבמה הגדולה, אנאל נתנה ביצוע מלא נשמה ורגש וגרמה לשרית להזיל דמעה.

עמית ברנר - "אש"

המורה יהורם גאון זיהה בתלמיד הצעיר שלו יכולות של זמר רוק והפעם הוא בחר בשבילו את הלהיט "אש". עמית הגיע לשיעור מוכן, והופתע לגלות שגם רמי קלינשטיין הצטרף לכיתה וביחד הם ערכו חזרות לקראת ההופעה המשותפת. כשהוא עלה על הבמה, הוא שר כמו רוקיסט אמיתי והפתיע את צוות המורים בהופעה מחשמלת. 

עומר ועידו שרמן - "עניין של זמן"

צמד התלמידים הצעירים התרגשו מהאורח החדש שהגיע לכיתה, אבל גילו שאמא שלהם התרגשה קצת יותר. לשיעור המיוחד הצטרף גם הזמר והיוצר רמי קלינשטיין, ויחד הם התאמנו על השיר שהמורה רוני בחרה להם. כשעומר ועידו ביצעו על הבמה את השיר "עניין של זמן", הם נתנו ביצוע מקפיץ שגרם לקהל לרקוד בהתלהבות.

נועם דדון - "אהובת הספן"

כשהתלמיד הביישן של המורה שרית הגיע לשיעור עם רמי קלינשטיין, הוא התחיל ללמוד את השיר שנבחר עבורו, "תפוחים ותמרים". במהלך השיעור, המורה שרית החליטה לאתגר אותו בביצוע לשיר "אהובת הספן". על הבמה, נועם עמד במשימה כשהוא מלווה בנגינת הפסנתר של רמי קלינשטיין.

ליאן בירן - "כובע קסמים"

אמנם ליאן כבר הספיקה לבצע על הבמה של "בית ספר למוסיקה" את אחד משיריו, אבל הפעם לחדר החזרות הצטרף גם רמי קלינשטיין בכבודו ובעצמו. לאחר שיעור קצר בהיסטוריה של המוסיקה, המורה קרן פלס בחרה בשביל ליאן את השיר "כובע קסמים". בדקות שלפני ההופעה, הזמרת הצעירה התרגשה מאוד אבל ברגע האמת היא נתנה ביצוע קסום שהיפנט את הקהל.

נועם ואורי כלטוב - "עוד לא תמו כל פלאייך"

לאחר שאחד מהביצועים שנתנו כבר זכה בתואר "הביצוע המצטיין", הזמרים הצעירים התרגשו לקראת האתגר הבא שעומד בפניהם. בשיעור מיוחד עם המורה יהורם גאון ורמי קליינשטיין, קיבלו התאומים כל טוב משימה חדשה: לבצע את השיר "עוד לא תמו כל פלאייך". כמו רוב האחים, נועם ואורי מתווכחים הרבה אבל על הבמה הם שרים בהרמוניה מושלמת.

רוני מדואל - "רגע פרטי"

הזמרת הצעירה הגיעה לכיתה ומיד הודתה שהיא מאוד מתרגשת לקראת השיעור עם המורה האורח. בחדר החזרות, התאמנה התלמידה רוני על השיר "רגעי פרטי" וסיפרה שלפעמים גם היא עומדת מול המראה ומדמיינת את הרגע הגדול שלה. בהופעה המשותפת עם רמי קלינשטיין, רוני הצליחה להמיס את צוות המורים והקהל כולו.

את הביצועים מהפרק תוכלו לראות גם במשדר מיוחד במוצאי שבת, 14.11 בשעה 19:00 

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15