השיר הראשון של אגם בוחבוט בבית הספר למוסיקה היה "מישהו הולך תמיד איתי", אותו שרה במקור עופרה חזה. מאז אותה הופעה מיוחדת שזיכתה אותה בתפקיד סולו במסיבת הסיום, מצליחה אגם לרגש את הקהל ואת צוות המורים בכל שבוע. פגשנו את משפחה בביתם בבאר שבע ושמענו כיצד הפכה המוסיקה לחלק בלתי נפרד מחייהם.

בית ספר למוסיקה (צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה)
אגם ומשפחתה | צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה

אגם גרה בעיר באר שבע יחד עם אמה רחל, אביה מאיר ואחיה רון. זוג הוריה מנהלים סופר מרקט משפחתי, ואחיה רון הוא הסולן של התזמורת האנדלוסית של באר שבע, ובימים אלה עובד על אלבום בכורה בו לוקחים חלק מיטב הכותבים והנגנים מהארץ.

בבית משפחת בוחבוט מאזינים לזמרים ישראלים רבים. ביניהם: שימי תבורי, בועז שרעבי, זוהר ארגוב, שלמה ארצי, אייל גולן ועמיר בניון. מאז שאגם נכנסה לבית הספר למוזיקה, בני המשפחה הפכו למעריצים גדולים של המורה משה פרץ, והם אוהבים במיוחד את שירו "הראשונה".

השיר האהוב על אמה של אגם, רחל, הוא "אל תשטה באהבה" של יהורם גאון. אגם אפילו ביצעה את השיר במיוחד עבור אמה במהלך העונה: "אין מצב שאני לא בוכה שאני שומעת את השיר הזה ובמיוחד שאגם שרה לי אותו" . אביה של אגם, מאיר, אוהב במיוחד את השיר "ניצחת איתי הכול" של עמיר בניון, אחד הזמרים האהובים עליו במיוחד. לאחיה של אגם, רון, יש קשר מיוחד עם השיר "מכאן" של שלומי שבת: "בשיר הזה בעצם התחלתי את הקרירה המוסיקלית שלי, שרתי אותו בגיל 9 לאבא שלי ביום ההולדת שלו. ומאז אני לא מפסיק לשיר".

איזה שיר אהוב על כל בני המשפחה?
"שיר משפחתי שכולנו אוהבים לשמוע, במיוחד בנסיעות משותפות זה כמובן את השיר 'מתי', הסינגל הראשון של הבן הבכור רון, ובנוסף אוהבים את השיר 'תתארו לכם', של שלמה ארצי - שומעים אותו בלופים".

ויש שיר או סגנון שמישהו מבני הבית אוהב והאחר לא?
"אנחנו אוהבים את אותו סגנון מוסיקלי ובכלל אוהבים מוסיקה, מוסיקה ועוד פעם מוסיקה".

בני המשפחה גילו את הכישרון המיוחד של אגם בזמן מסיבת יום הולדת לדודה מוטי. אגם הייתה אז בת 7, והיא שרה את השיר "מכתב לאחי" של קובי אפללו, שהוקדש במיוחד לדודה. כל בני המשפחה מספרים שנדהמו משירתה המיוחדת של אגם: אפילו אנחנו ההורים הופתענו", סיפרה אמא רחל, "זה היה רגע מיוחד, קסום ומרגש".

כששאלנו את אגם ואחיה רון במה הם רוצים לעסוק כשיגדלו, שניהם אמרו יחדיו שהם רוצים להמשיך ולעסוק בתחום המוזיקה ובו זמנית להתחיל לעבוד בתחום המשחק. ומה חושבים על כך ההורים? "אנחנו מאוד מפרגנים ומאוד בעד שיעשו מה שהם אוהבים. ושיצליחו בכל מה שיבחרו לעשות".

בית ספר למוסיקה (צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה)
החדר הורוד של אגם | צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה
בית ספר למוסיקה (צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה)
גיטריסטית כשרונית | צילום: רועי ברקוביץ', בית ספר למוסיקה
בית ספר למוסיקה (צילום: רועי ברקוביץ')
אגם, שירי לנו סולו | צילום: רועי ברקוביץ'