שיר הילדים של כל הזמנים | בית ספר למוסיקה

עונה 1

בית ספר למוסיקה

תכניות קשת
תכניות קשת
שיר הילדים של כל הזמנים

שיר הילדים האהוב של כל הזמנים: "רציתי שתדע"

במהלך העונה של "בית ספר למוסיקה" התבקשו גולשי mako וקוראי העיתון "ישראל היום" לבחור את שיר הילדים האהוב ביותר בכל הזמנים. במקום הראשון נבחר "רציתי שתדע" של עוזי חיטמן, ובמקום השני "הילדה הכי יפה בגן" של יהודית רביץ. השיר הנבחר אף יבוצע במסיבת הסיום של מחזור שנה אי, יום שבת בשעה 21:00

עדי גבאי | mako | פורסם 30/12/11 11:27:55

במהלך שנת הלימודים הראשונה שלהם ב"בית ספר למוסיקה" ביצעו התלמידים מגוון של קלאסיקות ישראליות, חלקן מיועדות למבוגרים וחלקן לצעירים.

במקביל, התבקשו גולשי mako וקוראי העיתון "ישראל היום" לבחור את שיר הילדים האהוב בכל הזמנים מתוך רשימה של 50 שירים. אלפי אנשים נענו לקריאה ודירגו את השירים, ולאחר שיקלול קולות גולשי mako עם קוראי העיתון נבחר במקום הראשון השיר "רציתי שתדע" של עוזי חיטמן.

במקום השני בחרו הגולשים והקוראים את "הילדה הכי יפה בגן" של יהודית רביץ, עוד שיר שכולנו גדלנו עליו ומצליח לרגש אותנו עד היום.

השיר שנבחר למקום הראשון יבוצע במוצאי שבת בשעה ב-21:00 במסגרת מסיבת הסיום של מחזור שנה א'. כל תלמידי המחזור הראשון של בית הספר ללא יוצא מן הכלל יעשו, כבוד ויבצעו אותו על הבמה מול ההורים הנרגשים, המורים וחברי הועדה הפדגוגית.

"בית ספר למוסיקה", מסיבת הסיום, שבת בשעה 21:00

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן