ארבעת המורים של "בית ספר למוסיקה", יהורם גאון, מתי כספי, משה פרץ וקרן פלס, התחילו את מבחני הקבלה, בסיומם יחליטו איזה תלמיד יצטרף לכל כיתה. במהלך העונה הם יעבדו יחד, ילמדו אחד מהשני ואפילו יבצעו שיר משותף על הבמה. אך היות ומדובר על כשרונות יוצאי דופן, לפעמים העניינים קצת מסתבכים.

קטלין אליגדו, בת 11 מתל אביב, בחרה לשיר מול המורים את הלהיט "price tag" של ג'סי ג'יי. תוך מספר שניות נכנס כל האולפן ואפילו ההורים שחיכו בחוץ לקצב המיוחד של השיר, ונראה היה שקטלין בדרך הנכונה לאחת הכיתות.

מתי כספי: "דווקא אני יודע לצעוק הכי חזק"

"הרגשתי שאת מחזיקה, ושאת יכולה לתת יותר", העירה קרן פלס לקטלין בסיום הביצוע. "אני חושבת שברגע שתתני ביטוי ליותר חלקים ממך, רק עוד יופי ייחשף לנגד עינינו. אם בשיעור אני אבקש ממך לצעוק, תצעקי?", שאלה. קטלין השיבה מיד "כן", אבל למורה יהורם גאון היו השגות: "ואם אני לא אבקש ממך לצעוק, תבואי אליי?", העיר בחיוך.

כאן התחממו העניינים בשולחן השופטים, כשגם מתי כספי הצטרף לדיון והתעקש לצרף את קטלין דווקא לכיתה שלו. "כנראה שיהיה כאן ויכוח נוקב. אני רוצה לעבוד איתה". "אל תשכחו מי צועק הכי חזק פה!", התנגדה קרן פלס. "אני צועק הכי חזק", ענה בלחש מתי כספי. איך זה נגמר? צפו במבחן הקבלה של קטלין אליגדו, ובמפגש שלה עם המורה המיועד.

>> גם שלו מנשה רוצה להיכנס לבית ספר: צפו במבחן קבלה נוסף

בית ספר למוסיקה, רביעי ושבת בשעה 21:00