אחרי שבועות של  אודישנים אינטנסיביים, מאות רקדנים ואינספור סיפורים נוגעים ללב, אפשר לפתוח את השמפניה ולהכריז ששלב האודישנים של "רק רוצים לרקוד" הגיע לסיומו. בקרוב מאד ייחשפו ארבעת הלהקות הסופיות של אבל רגע לפני שזה קורה, רותם אלון נפגשה עם הנבחנים המאוכזבים והשמחים בפעם האחרונה בהחלט.

"ניסיתי לתת את המאה אחוז שלי, הקפצתי את המנהלים, נתתי להם לשמוח", אמר שלומי בעיניים דומעות והסביר את עומק האכזבה שלו: "התבאסתי שהם לא ראו את הפוטנציאל אצלי כי אני לא רקדן רגיל. אני חושב שעדן יכלה לעוף איתי".

בק סטייג': שלישיית הטוורקינג משיבה אש (צילום: רועי חבני, לירון לוי)
רותם אלון מדווחת מאחורי הקלעים | צילום: רועי חבני, לירון לוי

מי שעוד הצליחו להקפיץ את האולפן אבל לא זכו לקבל כרטיס כניסה לתכנית הם שלישיית הטוורקינג (מולי, מור ושי-לי). אי אפשר היה שלא לבדוק האם מור מתחרטת על הבחירה לא להמשיך בתכנית כרקדנית עצמאית, אך היא נשארה נאמנה לבחירה וציינה כי מדובר באמת שלה. שאלנו כמובן גם את חבריה האם הם היו עושים למענה את אותו הדבר והתשובה שלהם חיממה לנו את הלב: "אני לא חושב שהייתי עושה את זה כי אני מאד אוהב את הבנות שלי, וזה הצוות שלי" אמר מולי וסיכם את העניין. 

עוד קטעים בלעדיים מהבק סטייג':

מי שכן זכתה בכחול הנחשק היתה רקדנית המחול ספיר דוד שסיפרה שהיא נמצאת בקונפליקט פנימי מתמיד בין הרצון שלה לרקוד בכל מחיר לבין האמונה הדתית שלה: "אני מאמינה שאמנות ואמונה לא צריך להפריד אותם", היא אמרה והוסיפה שהיא מקווה להיות מודל עבור נשים דתיות נוספות: "אני רוצה שגם הבנות הדתיות יבואו לרקוד".

ספרו לנו מה הרגע שהכי אהבתם ואולי תזכו בפרס שווה

"רק רוצים לרקוד": שלישי ב-21:00