כבר בשלב האודישנים אי אפשר היה להתעלם מהאישיות התוססת שהגיעה לאולפן. זה התחיל בראיון חצוף ומשעשע עם אסי עזר, וגם על הבמה סימור דניאל הוכיחה שיש לה את הפלפל שדרוש כדי להיכנס לסטודיו של עדן שבתאי. למרות שהיא מגיעה מעולם ההיפ הופ, במהלך העונה סימור הראתה לנו שהיא יודעת להרשים גם כשמפתיעים אותה עם סגנונות ריקוד שונים.

האודישן של סימור דניאל (צילום: מתוך "רק רוצים לרקוד", שידורי קשת)
סימור דניאל, באודישן העוצמתי שהכניס אותה לתחרות | צילום: מתוך "רק רוצים לרקוד", שידורי קשת
אתם קבעתם: סימור היא הרקדנית של ישראל (צילום: מתוך "רק רוצים לרקוד", שידורי קשת)
סימור וחבריה ברגע ההכרזה | צילום: מתוך "רק רוצים לרקוד", שידורי קשת

 >> הטלוויזיה של ישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

במהלך אירוע הגמר החגיגי, סימור הצליחה לגבור על חמישה מתמודדים נוספים שנתנו את הכל כדי לקטוף את המקום הראשון. כשבקהל ישובים בני משפחתה, סימור גרפה את מירב הקולות ונבחרה להיות הרקדנית של ישראל. בסבב הראשון בגמר, אורין יוחמן ואופק שובל סיימו את דרכם בתחרות. אל המקום הרביעי הגיע איתי קורן עם 17% מהקולות, אל המקום השני הגיע יענקל'ה פילצר עם 22% מהקולו ואל המקום השני הגיע רותם ברוך.

במהלך העונה היריבות בין מנהלות הלהקה עדן שבתאי ואנה ארונוב, שגם התחרו זו בזו בערב הגמר, הייתה גדולה. על אף שבשלבים מוקדמים יותר היה נראה שאנה ארונוב מובילה בתחרות, הערב אתם קבעתם שסימור דניאל, מהלהקה של עדן שבתאי היא הזוכה. עם סיומה של העונה הראשונה של התכנית, זאת ההזדמנות שלכם להירשם לאודישנים של העונה השנייה של "רק רוצים לרקוד".