את מפלס הלחץ של הרקדנים אין ספק שהיה אפשר להרגיש גם מבעד למסך הטלוויזיה, ואחרי חצי גמר מותח במיוחד שישה רקדנים קיבלו כרטיס לגמר החגיגי. במשך העונה ראינו את מנהלות הלהקה עדן שבתאי ואנה ארונוב נלחמות ראש בראש בתחרות צמודה למדי, כדי להביא את הרקדנים שלהם עד לקו הסיום, ועכשיו הן לגמרי יכולות להיות גאות. כשרותם אלון פגשה את הפיינליסטים מאחורי הקלעים, אפשר היה לראות שהם עדיין מנסים להתרגל למעמד.

הטלוויזיה של ישראל: כל מה שצריך לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

"זה מטורף, לא מאמין שאני פה", רותם ברוך אמנם הופתע מכמויות האהבה שהוא מקבל מהקהל אבל כבר יש לו קצת מושג מאיפה זה בא, "אנשים אומרים לי שהשקט שלי, שאני לא מדבר וביישן זה מה שחודר". איתי קורן עבר לא מעט שינויים במהלך העונה, בין היתר מעבר ללהקה של אנה ארונוב, אבל הכרטיס לגמר הצליח להשאיר אותו ללא מילים: "אני בהלם, זה רגע שאתה לא מעכל". למרות ההתרגשות הגדולה, קורן לא שכח גם להודות לקהל שהצביע עבורו. 

שישיית הגמר - רק רוצים לרקוד (יח``צ: רונן אקרמן,  יחסי ציבור )
עבדו קשה מאוד כדי להגיע לשישיית הגמר | יח``צ: רונן אקרמן, יחסי ציבור

מי שלקחה את כל ההתרגשות בקלילות יחסית היא לא אחרת מאשר סימור דניאל. לאורך העונה נחשפנו לאישיות הקופצנית שאי אפשר להתעלם ממנה, ועכשיו סימור חושפת את הצד הרגיש באמת: "אופק ויענקל'ה עברו איתי הכל מהיום הראשון, הם שני הגברים של חיי ומבחינתי כבר ניצחתי". פייר, אין כמו להגיע לשישיית הגמר עם שני החברים הכי טובים. אז איך הם הגיבו לבשורות המשמחות?

אופק שובל בהחלט לא ציפה שעדן שבתאי תציל אותו מהדחה ברגע האחרון: "אני בהחלט הולך לתת בראש שבוע הבא". וגם יענקל'ה כבר מתכנן להפתיע אותנו עם צדדים חדשים שעוד לא ראינו על הבמה: "אני רוצה להראות את הצד הרך, וגם את הצד שבי שמתפוצץ ועוד לא ראיתם, מקווה שזה יעבוד לי". 

עוד ב"רק רוצים לרקוד":

אירוע הגמר של "רק רוצים לרקוד": שלישי ב- 21:00