צילום: רועי חבני | עריכה: שחר זלצמן-גל

אמש (ג') סימור דניאל הוכתרה כזוכה הגדולה של "רק רוצים לרקוד", אחרי שגברה על חמישה רקדנים במהלך אירוע הגמר. נראה כי בחירת הקהל הצליחה להפתיע אותה, והרקדנית הצעירה נשארה בפעם הראשונה כמעט ללא מילים. בין דמעות של אושר לחיבוקים מקהל המעריצים, סימור הצליחה לסכם בקצרה את התחושות: "זה בכי של אושר ושמחה, אני כל כך מתרגשת ולא מאמינה שהסתיים".

 >> הטלוויזיה של ישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

מי שעמד לצידה ברגע הזכייה והאמין בה לאורך כל הדרך הוא בן הזוג, דוד בן סימון: "הכי טבעי לי בעולם שהיא זכתה". השניים החלו לצאת ממש עם תחילת התכנית, ונראה שהריקודים הסקסיים של סימור על הבמה מתקבלים בהבנה מצד בן הזוג, שחשף: "בבית זה הרבה יותר שווה".

סימור דניאל גמר רק רוצים לרקוד (צילום: רונן אקרמן)
הזוכה הגדולה של "רק רוצים לרקוד" | צילום: רונן אקרמן

>> הירשמו עכשיו לאודישנים לקראת העונה הבאה של "רק רוצים לרקוד"

עדן שבתאי, מנהלת הלהקה שלקחה את סימור עד לגמר, יכולה בקלות להיות הצלע השלישית במערכת היחסים הזאת. מסתבר שלאורך העונה השתיים שמרו על קשר הדוק מדי יום, ורגע לפני חזרתה של שבתאי ללוס אנג'לס היא כבר הודיעה שהספה בסלון מחכה לסימור. "הקסם שלה זה שמחת החיים", פירגנה מנהלת הלהקה לתלמידה המצטיינת, "היא בן אדם שאכפת לו ומפרגנת לכולם".

פגשנו מאחורי הקלעים גם את יתר הפיינליסטים ואת בני משפחותיהם וזכינו לחזות במו עינינו בתהליך המדהים שעשו המשפחות של רותם ברוך ויענקל'ה פיצלר. אבא של רותם הכריז כי "רותם הוא מתנה למחול הישראלי". ואם תהיתם איך יענקל'ה ובת הזוג שלו מתכוננים ליום שאחרי, תנו לנ לספר לכם שככל הנראה הם יעלו על מטוס בהזדמנות הראשונה. 

עוד כתבות על "רק רוצים לרקוד":

"רק רוצים לרקוד": אירוע הגמר הערב ב-21:00 בקשת, ערוץ 2