אופק שובל

כבר בשלב האודישנים סיפר אופק שובל בפתיחות על היחסים עם בני משפחתו, הקשר המורכב בין הוריו והעזרה הכלכלית שלו לבית מגיל צעיר. הרגישות שבו נחשפה כבר בשלבים הראשונים, ובאה לידי ביטוי גם על הבמה. רגע השיא היה במהלך משימת "הכיסא החם בהפתעה", כשאופק עלה לבמה בעיניים מכוסות והופתע לגלות שבמהלך הריקוד יעמוד לצידו אחיו הקטן. מודים שגם אנחנו הזלנו דמעה.

סימור דניאל

האישיות הקופצנית של סימור דניאל הביאה איתה לא מעט אנרגיה לבמה, והרקדנית הצעירה הוכיחה שגם כשמוציאים אותה מאזור הנוחות של עולם ההיפ הופ, היא מצליחה לספק הופעה בלתי נשכחת. בדו-קרב גורלי במיוחד, בזמן שהלהקה של עדן התמודדה עם סכנת פירוק, סימור התייצבה לריקוד מול כל הלהקה של אנה ארונוב.

>> אתם קובעים: כך תצביעו לרקדן האהוב עליכם

רותם ברוך

לאורך העונה עלה לא פעם נושא התמיכה מהבית, ועבור רותם ברוך התכנית נתנה פתח לשינוי של ממש. לאודישנים הוא הגיע לבד, והודה שהוריו לא רואים בריקוד מקצוע שאפשר להצליח בו ולכן גם לא מביעים תמיכה. עם כל ביצוע שלו על הבמה, החלו להגיע התגובות החיוביות מהקהל בבית ואפילו ההורים הגיעו לאולפן כדי לתמוך מקרוב. במשימת "זיכרון ילדות" הוא רקד לצלילי השיר "אבא", בביצוע שבהחלט סיכם את התהליך המשפחתי שעבר דרך הריקוד.

איתי קורן

לפני שהגיע אל האודישנים של "רק רוצים לרקוד", איתי קורן כבר היה במסלול המהיר לקריירת בלט משגשגת, עם תפקיד ראשי במחזמר בילי אליוט. פציעה כואבת רגע לפני הפרמיירה הובילה אותו הישר לחדר הניתוח, והפסקה של שנה וחצי מהחזרות בסטודיו. במסגרת משימת "בילי אליוט", איתי קיבל הזדמנות לסגירת מעגל, ורקד על הבמה עם הרקדן שמשחק את בילי הצעיר בגרסה הישראלית של המחזמר.

הטלוויזיה של ישראל: כל מה שצריך לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

יענקל'ה פילצר

מאחורי השלווה שיענקל'ה פילצר מקרין מסתתר סיפור אישי שאי אפשר להתעלם ממנו. האהבה לריקוד שהובילה גם לעזיבת העולם החרדי בו גדל, הנתק מאבא והרצון הגדול שהמשפחה תראה אותו רוקד על הבמה. בדו-קרב "הסיפור האישי" הוא חשף את כל רגשותיו על הבמה לצלילי השיר "אייכה" של שולי רנד, כשבקהל צופים בו לראשונה גם אחיו. לא מעט דמעות ירדו באולפן באותם הרגעים.

אורין יוחנן

האודישן שלה הצליח להפנט את מנהלי הלהקות, שלרגע שכחו שהם גם צריכים להצביע עבור הריקוד שבוצע על הבמה. לכן זה לא מפתיע שגם כשאניה בוקשטיין הגיעה להתארח, אורין יוחנן הצליחה לגנוב את הפוקוס בדו-קרב שהיה כולו בסימן ייצוג נשי על הבמה. 

אירוע הגמר של "רק רוצים לרקוד": שלישי ב- 21:00