כבר כמה חודשים שהם מלווים את המתמודדים של "רק רוצים לרקוד" בחזרות אינטנסיביות, צילומים וגם בבילויים מחוץ לאולפן. הערב מיד אחרי החדשות, שישה פיינליסטים ינסו את מזלם ויתחרו על המקום הראשון בתחרות. רותם אלון פגשה את מנהלי הלהקות, אנה ארונוב, עדן שבתאי, דוד דביר ועידן שרעבי לשיחת צפופה מאחורי הקלעים.

"הרף עלה", הסביר עידן שרעבי, "עכשיו זה לא יספיק רק להציג טכניקה". דוד דביר, שהלהקה בראשותו התפרקה בשלבים המוקדמים של התכנית, הפך לשופט אובייקטיבי ועקב באדיקות אחרי הרקדנים. על אף התחרותיות ביניהם על סט הצילומים ובמהלך החזרות, מסתבר שמאחורי הקלעים היחסים בין מנהלי הלהקות פחות סוערים. "אנחנו אכן מתחרים אחד בשני", הסביר דביר, "אבל מאחורי הקלעים הכל מצוין. אנחנו עושים ביחד משהו שלם יותר".

עוד כתבות על "רק רוצים לרקוד":

הערב, הקרב האמיתי יהיה בין המתמודדים מהלהקה של אנה ארונוב לבין אלו בלהקה של עדן שבתאי. ארונוב, שידועה בהיותה תחרותית הבהירה בדיוק לאיזו תוצאה היא מתכוננת: "כולם יודעים שאם אני לא מנצחת, אני בוכה ובורחת מהאולפן". עדן שבתאי, שבילתה בחודשים האחרונים הרחק מביתה שבלוס אנג'לס, דווקא הצליחה לראות את הרכב הגמר כניצחון משותף. "אני גם בן אדם תחרותי", הסבירה שבתאי, "אבל אנחנו פה ביחד, שתי נשים חזקות. מבחינתי זה כבר נצחון".

>> הטלוויזיה של ישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

מי שמבלה עם ארונוב ושבתאי לא פחות שעות מהמתמודדים הוא הסטייליסט איתי בצלאלי, שלא חשש לחשוף קצת מהסודות של חדר ההלבשה. "כל אחת מהם היא משהו אחר לגמרי", הסביר בצלאלי, "עדן היא יותר אוונגרד ואנה, לאנה יש את הסטייל שלה. מי שצריך עזרה בחיים האמיתיים זה עידן".

מבין כל מנהלי הלהקות היחיד שנקב בשמו של פייבוריט, היה כמובן דוד דביר. "אני חושב שאיתי קורן הוא הכי מוכשר מכל החבורה הזאת", הסביר והוסיף: "יש לו את הבסיס הנכון". מי יקטוף את התואר הרקדן של ישראל? הערב אחרי החדשות אתם קובעים בשידור חי

"רק רוצים לרקוד": אירוע הגמר הערב ב-21:00 בקשת, ערוץ 2