בשלב האודישנים ראינו אותם נלחמים כדי להרכיב את להקת החלומות, אבל עכשיו כשהתחרות עולה שלב נראה שמנהלי הלהקות שולפים את התותחים הכבדים באמת. "מאחורי הקלעים אנחנו חברים מאד טובים", מציין דוד דביר ומסביר שכל הפרגון נעלם ברגע שהם נכנסים לאולפן והתחרות מתחילה: "בזמן השידור אנחנו חתולי רחוב". במקרה של דוד נדמה לעיתים שהיריבות לא נעצרת בפאנל המנהלים וגם מול אסי עזר יש לו חשבון לא סגור: "הוא מאד ורבלי ובלי לחשוב מה יוצא לו, אבל אני עונה לו בהתאם".

אנה ארונוב שבנתה קריירה טלוויזיונית מיצר התחרותיות שלה, מסבירה מה הופך את השלב הזה בתכנית לכל כך עצמתי: "מתחילה התחרות כי מרגישים שמישהו באמת יכול ללכת הביתה". מי שלעומתה נראה מאד רגוע גם בשלב הזה הוא עידן שרעבי. שאלנו אותו מה הוא חושב על תדמית "הרגיש" שדבקה בו לאחר שבכה לא מעט פעמים במהלך האודישנים, והתגובה שלו הצליח לרגש אפילו אותנו: "אני בן אדם רגיש, אני לא אשקר את זה לאף אחד, הרגישות הזאת יכולה להיות החוזק שהולך לפרק פה את כולם". 

הלהקה של עידן שרעבי (צילום: רק רוצים לרקוד, קשת)
יש לו גם רגעים של צחוק. עידן שרעבי | צילום: רק רוצים לרקוד, קשת

גם עדן שבתאי מספרת על הדינמיקה המורכבת עם יתר המנהלים: "ברור שיש ויכוחים ודברים שאנחנו לא מסכימים עליהם, אבל זה חלק מזה וזה מעניין". אבל החלק הכי מעניין במקרה של עדן הוא דווקא מה קורה איתה מחוץ לתכנית כמי שמקבלת לראשונה הכרה גם ברחוב הישראלי: "זה מאד נחמד וכיף לקבל אהבה מהארץ שלי בעצם".

עוד ב:"רק רוצים לרקוד":

"רק רוצים לרקוד": הערב (ג') ב-21:00. קשת, ערוץ 2