כשיובל גרגיר נכנסת לחדר קשה שלא לסובב את הראש. לא ברור עם זה העיניים הכחולות, תווי הפנים המשורטטים או העובדה שאין עליה אפילו גרגיר של איפור, משהו בלוק הלא מתאמץ שלה שובה אותך ברגע. לכן זה לא מפתיע שבאודישן שלה בתכנית "רק רוצים לרקוד" היא קיבלה את ברכתם של ארבעת מנהלי הלהקות שרבו ביניהם על הזכות לעבוד איתה בסטודיו שלהם.

אנחנו מודים שלא יכלנו לחכות עד הפעם הבאה שנראה אותה על המסך, אז החלטנו להרים את הכפפה ולשאול אותה את כל מה שהייתם רוצים לשאול אבל לא היה או יהיה לכם סיכוי להשיג את המספר שלה.

מה הדבר הכי טוב בלהיות אישה?

"לא הייתי גבר אבל אני מאמינה שאינטואיציה נשית זה דבר חזק מאד. בהרבה סיטואציות שחוויתי האינטואציה שלי היתה כל מה שהיה לי מול אנשים. כל עוד הקשבתי לה, היא לא אכזבה אותי. טפו טפו טפו".

מתי בכית בפעם האחרונה ולמה?

לפני שעה חזרתי הביתה מהצפון ושמעתי ברדיו את "אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין. הקול שלו תמיד עושה לי עור ברווז, הוא יושב לי על המקום הכי רגשי וגולמי של הילדות".

מה השריטה שלך?

"קשה לי לשתוק כשנעשה חוסר צדק. בין אם זה בעניינים משמעותיים או בריבים מטופשים על הכלים".

אם יכלת לבחור ״כוח על״ מה הוא היה?

"היכולת להשתיל למישהו מחשבה בראש".

#throwback to @topaznadav campaign. @levieran88 @studio_gili_algabi

A post shared by Yuval Gargir (@yuvalgargir) on

איזה טיפ יש לך לבנות שחולמות להיות דוגמניות?

"לא לקחת שום דבר ואף אחד יותר מדי ברצינות. יש הבדל בין להיות מקצועית ואמביציונית לבין להיות נואשת. הדחיה במקצוע הזה היא יומיומית, אבל חשוב לזכור שזאת לרוב החלטה יבשה ושטחית ולא משהו אישי. קחו הכל בפרופורציה ותחשבו מה המקצוע יכול לתת לכם ולא כמה אתן מוכנות להקריב בשבילו. אף אחד לא רוצה לעבוד עם אנשים נואשים".

מי שצפה בפרק בו היא השתתפה, לא יכול היה שלא להתרגש מהאהבה הגדולה בינה לבין הארוס שלה, אסף, שלא הצליח להוריד ממנה את השפתיים. אם לא היינו יודעים שהם הכירו בתיכון, יכולנו לגמרי לחשוב שמדובר בזוג טרי שעדיין נמצא בשלב ההתרגשות. בפועל, הזוגיות בין השניים נמשכת כבר תשע שנים של אתגרים ואהבה גדולה, כזאת שבלעדיה אי אפשר לשרוד עם לוח זמנים של מאמן טניס בארץ ודוגמנית בינלאומית שלא פעם נמצאת רחוק מהבית לתקופות ארוכות.

איך הוא הציע לך נישואים?

"הייתי בנסיעת עבודה לא מוצלחת בלוס אנג'לס ולא התראינו חודש. הוא סידר הכל עם בן דוד שלי שגר שם והופיע פתאום על חוף הים של סנטה מוניקה וצעק לי משום מקום: 'היי, מה העניינים'. אחרי שיצאתי מהשוק התחבקנו והוא שלף טבעת והפך את כל החוויה שלי שם למדהימה".

מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם יחד?

"ללא ספק הסלואו מושן שעשו על הנשיקה שלנו בסוף האודישן ל"רק רוצים לרקוד". כולם מסתלבטים עלינו על זה מאז".

I'm sorry for being so cheesy the last few days... I just can't stop reliving this moment. �� @assafgonen #proposal #love #isaidyes #wedding #engaged #santamonicapier #losangeles #la #california

A post shared by Yuval Gargir (@yuvalgargir) on

מה הדרך הכי הזויה שמישהו התחיל איתך?

"צלם מגנטים בחתונה ביקש להצטלם איתי יחד וזרמתי. בסוף הארוע הוא הביא לי את מגנט עם התמונה שלנו והכיתוב 'אשמח להכיר'. זה לא היה רלוונטי כמובן אבל הוא יצא תותח".

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"בעזרת השם בריאה ומאושרת. אני מקווה עד אז להיות אמא עם תחושת מיצוי, סיפוק מקצועי ועם בסיס כלכלי שאני יכולה לקחת עליו קרדיט".

הגיע הזמן שגברים יבינו ש...

"כשאנחנו חופרות, בוכות וצועקות בדרמטיות זה לא כי אנחנו רוצות להרוס לכם את הערב, זה כי אנחנו מתוסכלות מהנסיון לגרום לכם להבין מה עובר לנו בראש ובלב וזה פשוט יותר מדי מסובך להעברה בכמה משפטים. הם כנראה בחיים לא יבינו את זה אבל אני מחזיקה אצבעות".


"רק רוצים לרקוד": שני ושלישי ב-21:00. קשת, ערוץ 2