הם עברו את האודישנים וגם את שלב צמצום הלהקות, אבל החלק הקשה עוד לגמרי לפניהם. רגע לפני ששלב הבמה הפתוחה יוצא לדרך (שלישי ב-21:00), פגשנו את מנהלי הלהקות והרקדנים של "רק רוצים לרקוד" להקרנה אקסקלוסיבית של הסרט "לרקוד" ביס פלנט בקניון איילון. 

מי שעוד הגיע לערב הנוצץ היה בן הזוג של מור חממי והשורד בדימוס, רון אלוף, שסיפר איך התכנית משפיעה על הזוגיות שלהם: זה לפעמים קשה ואני באמת לא רואה אותה" הוא אמר והוסיף: "זה כיף גדול להיות בצל של הילדה המדהימה הזאת". מור מצידה דאגה לציין שלמרות הקושי ולוח הזמנים העמוס, רון מוצא את הדרך לפרגן ולתמוך בה בכל דרך. ולמקרה שתהיתם מהן הדרכים של רון אלוף לדאוג לאהובה שלו, נספר שבסופ"ש האחרון הוא הזמין את כל הלהקה של אנה ארונוב למסיבת בריכה בבית של ההורים שלו. 

THE ANNA TEAM @aronovanna ❤️

A post shared by Mor Hamami (@morhamami) on


גם מנהלי הלהקות לא החמיצו את ההזדמנות לפגוש את הרקדנים מחוץ לגבולות הסטודיו והדגימו בעל כורחם מה קורה כששמים ארבעה שופטי ריאליטי בקניון הומה אדם בלב החופש הגדול. עדן שבתאי שעדיין מתרגלת לסטטוס של כוכבת מקומית שיתפה איך היא מתמודדת עם המולת הסלפי סביבה: "זה לגמרי חדש ונראה לי שאני מתמודדת עם זה טוב, אני אוהבת ילדים".

*צילום וידאו: רועי חבני | עריכת וידאו: שחר זלצמן

עוד ב:"רק רוצים לרקוד":

"רק רוצים לרקוד": שלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 2