העיתונאית עדי מאירי חשפה ב"חדשות הבוקר" (רביעי) מסמך סודי, עליו עובדת משטרת ישראל במשך חודשים. מדובר ברשימת ארגוני הפשע והכנופיות החזקים בישראל, כשבמרכז הרשימה שבעה ארגונים, שהם למעשה הייעד של משטרת ישראל לשנת 2018. בראש הרשימה ניצבת משפחת ג'רושי מרמלה, שעל פי משטרת ישראל עוסקת בסחיטת דמי חסות וגביית חובות, תוך עבירות אלימות.

הבאים בתור הם ארגונו של יצחק אברג'יל היושב במעצר, עמיר מולנר, הארגון של משפחת מוסלי, משפחת קארג'ה, משפחת חרירי ומשפחת אבו לטיף. הלבנת הון, סחיטה באיומים, הימורים לא חוקיים, סחר בנשק ועבירות נוספות, אלו התחומים בהם על פי חשד המשטרה פועלים אותם ארגונים, המגלגלים מיליארדים מדי שנה. לצד שבעת המשפחות המהוות את היעד לשנה זו, ישנם מספר שמות מוכרים של עבריינים דוגמת שלום דומרני, מיכאל מור ואחרים, עליהם הצליחה המשטרה לשים את ידה, ואינם מופיעים באותה רשימה.

"צריך לומר, בעשור האחרון הצליחה המשטרה למוטט את ארגוני הפשע המרכזיים", ציינה עדי מאירי והוסיפה: "נותרו לה עוד כמה ארגונים למוטט, כולל הארגונים במגזר הערבי שתפחו, בזמן שהמשטרה עסקה בארגונים במגזר היהודי". נצ"מ בדימוס אבי דוידוביץ', לשעבר סגן מפקד היאחב"ל, דיבר אף הוא בתכנית, וציין: "גם עסקים לגיטימיים לכאורה שיש למשפחות, משמשים להלבנת כספים. כדי למוטט ארגון צריך "לייבש" אותו מבחינה כספית וזה תהליך ממושך. המשטרה לא לבד בסיפור הזה, גם בתי המשפט ורשויות נוספות צריכות לא לפחד". צפו ברשימה המלאה. 

"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, א'-ה' ב-06:15, ערוץ 12