ההסתבכות וההתנצלות: ליהיא גרינר נעצרה אתמול (ראשון) על ידי שוטר תנועה בטענה שהשתמשה בטלפון הסלולרי שלה תוך כדי נהיגה. גרינר התפרצה על השוטר והעלתה לאינסטגרם סדרת סרטונים שבהם נראתה צועקת ומקללת את השוטר. "למה השוטרים במדינה הזאת דפוקים? המשטרה פה היא בדיחה", צעקה גרינר. "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דוח, אני בפקק והמנאייק מאחורי רושם לי דו"ח כי משעמם לו". עוד צעקה גרינר לעבר השוטר, "אתה יכול לרשום מהר יותר? אתה איטי רצח, יש לאנשים חיים, לא כמו שלך".

גרינר התארחה באולפן "חדשות הבוקר" והתנצלה על ההתפרצות שלה: "פאדיחות. זה בהמתי, זה דוחה. כשיש לי סערה אני משתגעת וישר פונה לסטורי ומשתפת. זו מחלה. אחרי חמש דקות אמרתי, 'יואו, איזו בהמה אני' וישר הורדתי את זה. מישהו תפס את זה מאוד מהר והפיץ את זה".

גרינר טענה שקיבלה את הדוח שלא בצדק: "נהגתי באוטו, אני עם האחיינית שלי, יום אחרי גמר 'הישרדות', הכי פאן. הפקק לא זז, והשוטר באופנוע עומד בצד ומסתכל לתוך הרכב. הוא ראה שאני מחזיקה את הטלפון ביד, הראתי לו שהמסך שחור. הוא לא נתן לי לדבר, לא הקשיב לי. הייתי נחמדה אליו בהתחלה, אמרתי לו 'אתה צודק, אני מצטערת, אבל לא הייתי בטלפון', אבל הוא לא הקשיב. צריך להיות קצת אנושי, לא ישר לזרוק אלף שקל".

מה גרם לך להתפרץ עליו בצורה כזאת ולתעד את זה?
"אני בהיריון, ואל תגידו שזה לא תירוץ. אני משוגעת. אני מאוד מתנצלת, זה מזעזע. אני שונאת את הפה שלי לפעמים".

ההערה הגזענית שהשמעת על תימנים הפריעה מאוד לאנשים.
"נראה לי שהוא לא היה תימני, אבל אני מרשה לעצמי להגיד 'תימני קטן' כי בעלי תימני, יש לי תימני בבטן, זה גם ההומור שלי, הטריפוליטאית שבי יצאה החוצה. זה בדיחות, אני מצטערת".

תגובת משטרת ישראל: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את הדברים ושומרת לעצמה את הזכות לפעול בכל הכלים החוקיים, הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. המשטרה לא תעמוד מן הצד אל מול אמירות בלתי נסבלות ובלתי ראויות, כנגד שוטרים שעושים עבודתם נאמנה, אוכפים חוק ושומרים על שלום הציבור וביטחונו".