אישה בהיריון מתקדם מצאה את עצמה מותקפת באלימות קשה על ידי אופנוען בצומת פת בירושלים, זאת אחרי שניסתה לעקוף אותו ועוררה את חמתו של רוכב האופנוע. בסרטונים שחשפה הפרשנית לענייני משטרה ומשפט, עדי מאירי, נראה האופנוען שובר את מראת הצד במכונית ותוקף את הנהגת.

"נעצרתי ברמזור והוא פשוט עצר את הקטנוע שלו, נתן בעיטה חזקה במראה, נכנס לי עם כל הגוף לאוטו והתחיל להכות אותי", סיפרה הנהגת למוקד 100 אחרי אירוע התקיפה, "אני אישה בהיריון, והוא פשוט התחיל להרביץ לי".

לדברי מאירי, הנהגת תיעדה את פניו של האופנוען, מה שסייע בלכידתו: "האישה תיעדה בעצמה את האיש, אשר ממן בן 57 מירושלים והעבירה את התמונות למשטרה. שוטרי תחנת מוריה הצליחו לזהות את האיש ועצרו אותו. למרבה החוצפה הוא מכחיש בחקירה ואומר, 'נכון, עברתי במקום, אבל לא הייתה לי שום תקרית עם אף אישה, אני לא יודע על מה אתם מדברים'. בינתיים הוגש נגדו כתב אישום על תקיפה ובקשה למעצר עד תום ההליכים".

אופנוען תקף באגרופים נהגת בהיריון מתקדם
רוכב האופנוע החשוד, אשר ממן | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12

פקד אבי שרייר, ראש מחלק פשעים בתחנת מרחב מוריה בירושלים, סיפר על חקירתו של ממן: "הדבר היחיד שהוא מודה בו זה שהוא היה בצומת בדרך לעבודה, אבל את עניין התקיפה הוא מכחיש. הוא ראה את הסרטון, זה הוטח בפניו, אבל הוא אומר שלא היה שום דבר, שזו הייתה נסיעה שגרתית ושהכל התנהל כשורה. זה רק מחמיר את המצב".

לחשוד יש רקע של אלימות?
"הוא מוכר למשטרה, גם בעבירות אלימות. זה לא המפגש הראשון שלו עם המשטרה ועם מערכת החוק. בזכות התושייה הרבה של הנהגת שצילמה את האירוע ושיתפה פעולה באופן מהיר ומלא עם המשטרה, הדבר הוביל לזיהוי מהיר שלו, הגענו לשם של חשוד פוטנציאלי והעברנו את הפרטים לכוחות בשטח. תוך מספר שעות הוא נעצר".