אחרי שבית המשפט העליון הורה על משפט חוזר לרומן זדורוב - מי שהורשע ברצח תאיר ראדה בשלוש ערכאות שונות - סנגורו עורך הדין ירום הלוי ביקש להציג הבוקר (ראשון) באולפן "חדשות הבוקר" הוכחות ממוסמכות כי זדורוב הוא אינו הרוצח ומי שבאמת רצחה את ראדה, לטענתו, היא א"ק - אולה קרבצ'נקו.

"יש לנו שתי שחקניות בפרשת זדורוב - כשחוט מקשר ביניהן", טען הלוי, "הפרקליטות שחקנית על, וא"ק שחקנית על. הפרקליטות היא גוף חשוב ומכובד, אבל בכל הקשור לרומן היא מתנהלת עקום ומשטה בציבור ובבית המשפט. א"ק לא רק שרצחה את תאיר, אלא היא רוצחת סדרתית. יש לכך ראיות, אני רוצה להראות לכל המדינה איך היא מרמה".

הלוי הציג מסמך שכתבה לטענתו הפסיכיאטרית שטיפלה בקרבצנ'קו: "אחרי שאולה התוודתה בפני חברתה הטובה שהיא רצחה את תאיר ומתכננת לרצוח את השכן עם סכין וכפפות, הפסיכיאטרית שלה כתבה מזכר. 'שוחחתי היום עם אולה, היא אמרה לי שיש לה רעב לרצוח מישהו, כמו דחף. לדבריה בינתיים היא משתלטת על זה, אך בקושי. היא רוצה לרצוח את השכן שלה ובינתיים עשתה הכנות לרצח וקנתה סכין וכפפות'".

"עוד היא כותבת, 'קיים חשד גבוה למצב פסיכופטי עם סיכון. היא עשתה הכנות לרצח וזקוקה לבדיקה פסיכיאטרית דחופה בכפייה'", המשיך עורך דין הלוי, "הציבור לא מכיר את זה, הבאתי את המסמך הזה לבית המשפט".

שיעור פרטי עם לינוי בר גפן (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)
לינוי בר גפן | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12

בשלב הזה חברת הפאנל לינוי בר גפן, שיצאה באחרונה להגנתה של קרבצ'נקו ותקפה את אלה שמעלילים עליה עלילות שווא לדבריה והורסים את חייה, תקפה את הלוי. "אתה לא הפרקליטות ולא המשטרה, זה לא מתפקידך להרשיע אישה", אמרה בר גפן, "תפקידך להגן על זדורוב ולהגיד שהוא לא הרוצח, לא לשבת בטלוויזיה מול המצלמות ולהגיד שהיא הרוצחת. אתם טופלים עליה עלילה, בסוף ייפגעו בה פיזית וזה יהיה עלייך".

הלוי השיב: "גברת בר גפן, את שגרירה, שייכת לאלו שמגינות על א"ק ה'מסכנה' שבוכה בטלוויזיה פעמיים בשבוע. כל מה שאני מציג היום זה מהפה של אולה. שלושה אנשים הפלילו אותה, היא התוודתה בפניהם ברצח, כולל בן הזוג לשעבר א"ח. גם אם אנס אותה מאה פעם, זה לא קשור. אחרי שאשפזו את אולה היא אמרה שהיא חושבת על הסובבים אותה כמו על בשר ושיותר קל לה להרוג בן אדם שהיא לא מכירה".

ורומן זדורוב צפה בסרטי סנאף, זו הוכחה שהוא רוצח? הטיעון שלך פח ובית המשפט לא יקבל אותו.
"זאת דמגוגיה, את לא מכירה את הראיות. את וה'מאמות תרזות' של א"ק מטעות את הציבור. אל תגונני עליה, את לא יודעת את האמת, היא מטעה אתכם. היא מניפולטיבית, נראית עדינה אבל היא מטעה, היא סדיסטית".