שבוע לפני אירוע הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 קפצו לביקור במועדון לילה המתמודדים לואי עלי, עדן אלנה, מורן אהרוני, אוהד שרגאי וללי קולישקין כדי לדבר על החוויה שלהם שלהם בתוכנית. 

חבר הפאנל ישראל קטורזה ניסה להזהיר את המתמודדים מההשלכות של גלי ההערצה האדירים ששוטפים אותם,  וחלק איתם סיפור אישי, יש שיגידו אישי מדי. "ככל שתהיו יותר ויותר מפורסמים, יירצו מכם סלפי. כל הזמן סלפי, סלפי, סלפי", התריע הקומיקאי, "פעם עשו לי סלפי בזמן קולונוסקופיה. עשיתי קולונוסקופיה ובטשטוש, אחות אמרה לי 'סלפי'. יצא שצילמו אותי באותו הרגע גם מבפנים וגם מבחוץ".

הבדיחה הזאת הצחיקה מאוד את אלנה, שלא הצליחה לעצור את עצמה ופרצה בצחוק מתגלגל וקורע, שגרר אחריו תגובות רבות מחברי הפאנל. "מה זה, זה צחוק או שאת מזמנת תנשמת?", תהה אבי נוסבאום, "יש לך גם כמה סוגי צחוק, קודם זימנת זכר ועכשיו נקבה". "ככה קוראים לעטלפים", הוסיפה הדר לוי.

לאורי חזקיה הייתה בקשה מהמתמודדים: "אתן לכם טיפ, בבקשה אל תכניסו לשירים שאתם הולכים לכתוב שריקה. מכירים שירים שיש להם שריקה באמצע השיר?", שאל חזקיה, ואלנה הפתיעה כשחשפה שהיא ובן זוגה דווקא אוהבים מאוד את הז'אנר: "חבר שלי מת על שירים עם שריקה. כל ערב הוא שם פלייליסט עם שירים של שריקה, שריקה, שריקה".

לכל הקטעים המצחיקים מהתוכנית