מועדון לילה

תכניות קשת
 
תכניות קשת

פליט ריאליטי

כילד הוא לא ראה דבר ללא המשקפיים, כיום הוא לא רואה דבר עם המשקפיים. אסטרופיזיקאי מתוסכל שהגיע לטלוויזיה לעשות קצת בוחטות. מי אתה ארז טל?

מועדון לילה | פורסם 31/05/09 18:47

מועדון לילה - צחוק התגעגעתי, אז באתי | תמונת AVI: מועדון לילה ארז נולד וגדל כנער ממשוקף בתל-אביב, מגיל צעיר הוא לא ראה דבר ולמעשה היום ללא משקפי הראיה שלו (וגם איתן) הוא לא רואה כלום. חברי המערכת, שאוהבים להתבדח על חשבונו גונבים מידי פעם את המשקפיים שלו, ומכריחים אותו לנהל את החזרות מול חיות בית היושבות במקומן. אחרי החזרה טוען ארז כי הפאנליסטים מצחיקים מאוד, ולמה הם לא כאלה מצחיקים גם בתוכנית. שאלה טובה. לפני מועדון לילה עבד ארז טל כשליח פיצה אבל פוטר אחרי שגילו שאת הפיצות הוא היה שולח למדינות שונות בעולם תמורת סכומים מופקעים.
ארז הוא בעצם מדען בעל תואר שלישי באסטרופיזיקה אבל גילה שאין בזה כסף ולכן החליט לעבוד בטלוויזיה.

ארז טל, ההתחלה: 

ארז טל החל את דרכו בתחנת הרדיו "קול השלום" בהיותו תיכוניסט בבית הספר עירוני א'. משם המשיך לגלי צה"ל, שם הגיש מדי יום את התוכנית "מה יש" יחד עם אברי גלעד, ואף כיהן כראש מחלקת הקריינים בתחנה. את דרכו בטלוויזיה התחיל כשהנחה את המגזין "רואים 6/6" בטלוויזיה החינוכית ואת התוכנית "מי לה שיא" בערוץ הראשון. כשהערוץ השני הניסיוני הוקם הוא עבר והנחה את תוכנית ההומור והסאטירה "העולם הערב" עם אברי גלעד ועינב גלילי. עם הקמת ערוץ 2 המסחרי, הצטרף טל לקבוצת קשת בראשות אלכס גלעדי כמנהל תוכניות. במקביל, ארז המשיך לשדר ברדיו במספר תוכניות. התוכניות המזוהות ביותר עם ארז, בין היתר, הן "גלגל המזל", "העולם המופלא", ו"הכספת" שאת הפורמט הגה בעצמו.
חננה, אבל לפניך
ארז טל בפנתאון החננות
חננה, אבל לפניך
ב- 1998 נפגש לראשונה עם אורנה בנאי בדמותה "לימור" ב"רק ישראל", אחת מתוכניות הסאטירה המשפיעות והמובילות. כיום ניתן לראות ולשמוע את ארז טל ב"ציפורי לילה" ברדיו, ובתוכניות הטלוויזיה "איפה צדקנו" ו"האח הגדול".

רוצים גם להיות חברים במועדון?
הציעו את הטוקבקים שלכם לפאנליסטים ואם הם יהיו מספיק טובים, אולי יגיעו לתוכנית
ארז, תרשום תרשום!

רוצים לדעת עוד על הפאנליסטים? היכנסו, טקבקו, ואולי זה יגיע לתוכנית 

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: מועדון לילה   ארז טל  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן