את דודו אהרון אנחנו מכירים כבר שנים, אבל ב"המטבח המנצח VIP" (הגמר הערב, חמישי, אחרי החדשות, ערוץ 12) גילינו בו צדדים שלא הכרנו, כולל יכולות בישול די מרשימות. עוד תגלית שבירכנו עליה פרק אחרי פרק, היא בת הזוג שלו נטלי לוי אהרון שריגשה אותנו וחשפה יכולות בישול מטורפות. רגע לפני הקרב המכריע על הניצחון, חזרנו לרגעים הגדולים והמרגשים של דודו ונטלי בעונה שחלפה.

מי מבשל בבית משפחת אהרון?

אם חשבנו בהתחלה שדודו הוא הבשלן בבית, גילינו די מהר שהשפית במשפחת אהרון היא בכלל נטלי. מסתבר שעד לא מזמן דודו לא ידע אפילו איך לטרוף ביצה לחביתה, ולכן לא היה "מורשה כניסה" למטבח. אחרי שנחשפנו בתוכנית לכישורי הבישול של דודו, נראה לנו שאיסור הכניסה למטבח כבר לא תקף יותר.

לבד מגיל ארבע

באחת השיחות סביב השולחן, כשוורדה וקורין סיפרו על מערכת היחסים הקרובה שלהן, נטלי פרצה בבכי וסיפרה כי איבדה את אמה כשהייתה בת ארבע בלבד. בהמשך, אביה נישא למי שהפכה להיות האמא השנייה, וכשנפרדו הרגישה כאילו איבדה עוד אמא. על אף הכאב הגדול, בסוף הגיע גם האור כשנולדה בתם הראשונה של דודו ונטלי, רנה. "הילדה שלי פתחה לי את הלב, הכירה לי רגש שבחיים לא חוויתי", הודתה.

דודו ונטלי אהרון (צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP)
כבר מותר לו להיכנס למטבח. דודו ונטלי אהרון | צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP

יש אישור מציפורה אהרון

זה לא סוד שדודו קרוב מאוד אל אמו ציפורה ושהיא חלק משמעותי מחייו, לכן היה חשוב לו מאוד שבינה לבין אשתו נטלי יהיו יחסים טובים וקרובים. דודו סיפר כי בין אמו לנטלי הייתה כימיה מהרגע הראשון, ושבשונה מהזוגיות הקודמת שלו, אמו אמרה לו כי "אין לי בעיה שזאת תהיה האישה של החיים שלך". פייר? צדקה.

שורשים במרק

אם פספסתם את הפרט הזה שנאמר בתוכנית לפחות 5,849 פעמים, אז קבלו את זה - דודו אהרון תימני. הוא מתגאה בשורשיו ורוצה לשמר אותם, בין אם דרך האוכל ובין אם במסורת. לאחר שטעם את המרק התימני של איתן וחגית צף אצלו הגעגוע לסבתא והוא סיפר שלא נגע במרק כזה מאז שסבתו נפטרה. "זאת הייתה מנת הדגל של סבתא שלי. לצערי היא לא זכתה לראות את ההצלחה שלי. היא הייתה גאה בי".

דודו ונטלי אהרון. אנחנו לא יודעים עליה כלום (צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP)
כימיה מהרגע הראשון. דודו ונטלי אהרון | צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP

אשת חיל מי ימצא

נטלי נראית לנו עכשיו כמו מינימום גורדון רמזי באישה, אבל מסתבר שלפני שהכירה את דודו היא בעיקר הייתה מזמינה אוכל ממסעדות. כשרצתה לעשות רושם על דודו, היא הזמינה את החברות שלה שבישלו עבורו וסיפרה לו שהיא זאת שבישלה. "באתי אליו עם הסירים והצבתי לו רף גבוה", סיפרה. דודו קנה את זה - ומשם הכל היסטוריה.

הזמר המזרחי

דודו שיתף כי נתקל לא פעם בסטיגמות על זמרים מזרחיים. כשקורין אמרה לו שהוא לא נחשב לטייפקאסט הרגיל של הזמר המזרחי, הוא הסתייג מזה. "תמיד הציקה לי ההצגה שלי כזמר מזרחי", סיפר דודו, "אני גאה במזרחיות שלי, אבל מה, שירתתי בצבא ההגנה למזרחי או צבא ההגנה לישראל?", תהה.