לא ידענו יותר מדי על החיים האישיים של אורלי זילברשץ ואלישע בנאי לפני "המטבח המנצח VIP" (הגמר הערב, חמישי, אחרי החדשות, ערוץ 12), אבל היום, אחרי עונה שלמה ומותחת שבהם כבשו אותנו עם הקסם האישי שלהם והמנות הנהדרות שבישלו, אנחנו יכולים להכריז שאנחנו לגמרי מאוהבים. מסביב לשולחן הם שיתפו בסיפורים הכי אישיים שלהם וחשפו בפנינו את מערכת היחסים הכל כך מיוחדת הזו. רגע לפני שנדע אם הם המנצחים הגדולים בתחרות, רצינו להיזכר ברגעים שגרמו לנו להתרגש עד דמעות.

אהבה בלי תנאים

אורלי סיפרה שהיא מוכנה לספוג הרבה בשביל בנה אלישע. בין אם הוא מרגיש צורך לפרוק או סתם מדוכדך, אלישע מרשה לעצמו להתנהג לידה איך שבא לו - עד, כמובן, שהוא עולה לה על העצבים והפיוז נשרף. "לא בטוחה שקיים עוד מישהו בעולם הזה שאלישע יכול להתנהג אליו כמו שהוא מתנהג אליי", סיפרה אורלי - ויש לנו  תחושה שזה עובד בשני הכיוונים.

אוכל זה החיים

כפי שבטח הבנתם, אוכל זה לא הצד החזק של אורלי שיכולה לסגור את הערב בכיף עם במבה נוגט ובייגלה. אלישע, שגדל בעיקר על יוגורט ומלפפונים בגלל היכולות הקולינריות הפחות מרשימות של אמו, הפך את הבישול לחלק משמעותי מחייו, סוג של מפלט. פעם הוא היה מתעצבן על היחס של אמא שלו לאוכל, אבל היום לגמרי חי עם זה בשלום.

אורלי זילברשץ ואלישע בנאי. כישרון שעובר מבן לאם  (צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP)
אהבה בלי תנאים. אורלי זילברשץ ואלישע בנאי | צילום: קשת 12, המטבח המנצח VIP

אהבה ממבט ראשון

אולי לא הייתם מאמינים, אבל על אף החזות הסופר קולית והלא מתאמצת שלו, מסתבר שאלישע הוא בחור רגיש במיוחד. אלישע סיים לא מזמן זוגיות בת 11 שנה, שהתחילה בדייט אחד בלתי נשכח. כשפגש את בת זוגתו לשעבר, הצהיר בפניה אחרי 20 דקות בלבד: "אני מאוהב בך ורוצה לאהוב אותך כל החיים".

בדרכה שלה

כשראתה את ורדה גדעון מדגמנת את תפקיד אם השנה, אורלי התוודתה כי היא שונה ממנה לגמרי ובמובנים מסויימים "דפקה" את אלישע. "אין דבר כזה שאשאל את הילד שלי לפני השינה מה הוא פאקינג רוצה לארוחת בוקר. זה לא יקרה", הבהיראה אורלי. למרות שחזרה וטענה מסביב לשולחן שהיא "אמא חרא", בדברים שחשובים באמת היא תמיד תמיד דאגה להיות שם לצד בנה ולהכווין אותו בדרך הנכונה.

אורלי זילברשץ ואלישע בנאי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
מאוהבים בהם. אורלי זילברשץ ואלישע בנאי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

עדות זה פאסה

אחד הדברים שממש עיצבנו את אלישע ואורלי מסביב לשולחן היה עניין העדות. מסתבר שזאת נקודה סופר רגישה אצל אורלי, שמגדירה את עצמה כחסרת שורשים. מבחינתה, נושא העדות עבר מן העולם - גם באוכל. או שטעים, או שלא. אורלי הסבירה שגדלה עם אמא ניצולת שואה ולכן בישולים זה לא הצד החזק שלה: "אין לי שורשים ואין על מי להתרפק מבחינה קולינרית".

אורלי המחוזרת

שנים אחרי הגירושים המתוקשרים מיובל בנאי, אורלי נזכרה בתקופה הלא פשוטה ההיא. "כשהתגרשתי זאת הייתה רעידת אדמה", סיפרה, "אבל זה עובר. להתאהב זה דבר קסום, אבל יש לי המון אהבה בחיים. יש לי ילדים שממלאים את עולמי וחברים טובים".

אלישע סיפר שבמובן מסויים, אורלי ויתרה על אהבה חדשה למען ילדיה: "אחרי שההורים שלי התגרשו, לאמא לא היה זמן לחפש אהבה. היא הייתה צריכה להישאר בבית ולגדל אותי ואת שתי הילדות הקטנות שלה. עכשיו אמא נחשקת בידי המון המון גברים".