הזוכים הגדולים של המטבח המנצח זכו הערב גם להפתעה בלתי צפויה כשראש הממשלה, בנימין נתניהו שלח להם ברכה מיוחדת לרגל זכייתם. כזכור, אבי פרץ וליאור חפצדי בישלו בעבר לנתניהו וכן גם לאישים בכירים נוספים בארץ ובעולם. הערב הם זכו במקום הראשון בגמר, לאחר שקיבלו מהשופטים והסועדים 136 נקודות. למקום השני הגיעו ירדן שי ואושרי מסהיד עם 131 נקודות.

"אבי וליאור, מזל טוב שהגעתם לגמר, אני חייב להגיד לכם – אשתי מתה על MKR", אמר ראש הממשלה נתניהו בברכה ששודרה בתוכנית חי בלילה. "היא התחילה ב-MKR אוסטרליה, עברה ל-MKR ניו זילנד, עכשיו ל-MKR ישראל. מסתכלת הרבה. אני חייב להגיד לכם, אני מסתכל פחות, אוכל יותר. אני מאחל לכם שתמשיכו בהצלחה גדולה להכין ארוחות כמו שהכנתם במשרד ראש הממשלה, ואני מאחל לעצמי שאני אוכל פחות".

כאשר נשאלו האם רה"מ יגיע למסעדה העתידית של השניים, ענה ליאור: "מבחינתנו, באמת שיגיעו לקוחות ואנשים טובים. אנחנו רוצים לפנק את כולם, אם יגיע ראש הממשלה – בכבוד. נשמח לארח אותו. מבחינתי כל בן אדם שיגיע, אותה צורה".

ראש הממשלה מברך את אבי וליאור (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
מתוך "חי בלילה" | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12
ראש הממשלה מברך את אבי וליאור (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
מתוך "חי בלילה" | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12

לאורך כל העונה, רשמו אבי וליאור הישגים מרשימים. במהלך סרוויס הגמר הם הגישו קובנייה ירושלמית וסשימי העיר העתיקה למנה ראשונה. למנה העיקרית, הם הגישו פילה לוקוס על חובזה ממולאת ואוסובוקו מקומי, ולקינוח טארט של בייבי חצילים בקרם שקדים וכיפה ממולאת בדקואז שקדים עם קרם ערמונים.