הדר פרץ היא אמנם המתמודדת הצעירה ביותר בתחרות של MKR המטבח המנצח, אבל השאפתנות האינסופית שלה גורמת לה לבלוט גם מעל מתמודדים ותיקים ומנוסים ממנה. בפרק שישודר הערב, אחרי החדשות בקשת 12, נתקלת הדר בקושי לא צפוי במהלך הקרב העולמי. לאחר שהמתמודדים נדרשים לבחור מדינה בעולם ולבשל מנה מנצחת בהשראתה, הדר וכוכי בוחרות בהולנד ועל הדר מופקדת משימת הכנת האיולי – משימה שהיא כאמור, לא מצליחה בה.

"אין, לא נהיה איולי", אומרת הדר לכוכי ברגע של ייאוש. "אוקיי, לזרוק, הכל בסדר. אולי הוספת מהר מדי את השמן?", שואלת אותה כוכי. בשלב זה המתמודד קובי בן שושן, שמבשל בעמדה הסמוכה, מבחין בקושי ומציע להדר את עזרתו. "יש לנו זמן, נתקתק לך אותו", הוא אומר.

המחווה החברית של קובי נמשכת כשהוא מגיע לעמדה של הדר ומתחיל לעבוד על רוטב האיולי עבורה. "באמת יש לך זמן שאתה עוזר לי ככה, קובי?", שואלת אותו הדר. "סיימנו", עונה לה קובי, אך שותפו לצוות מצליח מערער עליו: "מי סיים?".

"אם לא קובי, לא הייתי מצליחה לעשות את זה בחיים. הוא המלך שלי", אומרת הדר לאחר שקובי מכין עבורה את הרוטב. הסיטואציה הזו מצליחה לשעשע במיוחד את כוכי, שחושדת במניעיו של קובי בעת מתן העזרה. "חם לך כבר? יאללה, אולי תצמח לנו פה זוגיות".