קובי ומאץ' (מצליח), שאירחו את הזוגות והשופטים בפתחו של סבב הבתים השלישי של MKR המטבח המנצח, הצליחו לעורר דיון סוער בשולחן הסועדים בעת הגשת הקינוח שלהם. כזכור, השניים הגישו פרופיטרול במילוי קרם פטיסייר, ג'לי מי ורדים וסבלה פיסטוק, עליו אמרה המתמודדת כוכי חשאי: "אני הייתי מחזירה את זה, חד משמעית. יש 'אפטר-טייסט' לג'לי הזה והוא הזכיר לי טעם של אקונומיקה. קינוח מאוד לא מוצלח, היו צריכים להכין שיעורי בית לפני שהכינו את המנה הזאת".

בקטע מתוך הפרק שישודר הערב (אחרי החדשות בקשת 12), מגיבים קובי ומאץ' לביקורת הנוקבת של כוכי לאחר שזו מעלה את הנושא לדיון פעם נוספת במסעדה של אלכס ואינה. "אני רוצה לשאול שאלה שמסקרנת אותי, חיכיתי עם השאלה הזאת מאז הסעודה לגבי הקינוח. עניין אותי לדעת אם הם הבינו איפה הם כשלו. אתה מבסוט מהפחזנית שיצאה?", שואלת כוכי. "מהבצק של הפרופיטרול אני מאוד מבסוט", עונה לה קובי.

"איך אתה יכול להגיד על זה שאתה מרוצה מהתוצאה? זה א"ב, זה לא פרופיטרול", ממשיכה כוכי. "כוכי פתחה חזית. למה את עושה את זה? למה את ממשיכה? די, שחררי", אומרים קובי ומאץ' בתגובה.

"יכולתי למחול, נגיד, על הקרם הפטיסייר, אבל הפחזנית, היא לא הייתה פחזנית. היא הייתה לחמנייה", אומרת כוכי. "צריך להיות פריך, מתפצח וחלול". בשלב זה, יוצאים המתמודדים אבי וליאור להגנתם של קובי ומאץ'. "את לוקחת אותם למקום של קונדיטוריה והם לא נמצאים שם, כמעט כל הטבחים הם כאלו", אומר ליאור. "אני חושבת שכשאתה בוחר מנת קינוח ואתה לא מהתחום, קודם כל תעשה שיעורי בית איך זה אמור להיות ואחר כך תתאמן על זה".

על אף שהסאגה הזו הייתה יכולה עוד להימשך, קובי ומאץ' החליטו לקחת את דבריה של כוכי לתשומת לבם ולעבור הלאה. "אתה יכול להעביר ביקורת רעה, אבל כוכי היא סבבה לגמרי והכל בסדר איתה. אנחנו ניפגש בשמחות", מסכם מצליח.