הערב (ד') ב-"MKR המטבח המנצח" עומר סיטון ועדן זרח לקחו את השופטים והזוגות מהעיר למושב, ופתחו ביד חנה את מסעדת "מנה איכרית". כשהם חמושים בלא מעט ביטחון עצמי בכל מה שקשור לפרזנטציה, טכניקה ושילוב טעמים, עומר ועדן גרמו גם לציפיות גבוהות של האורחים. האם הם הצליחו להוכיח את עצמם?

רוצים להישאר מעודכנים? עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "המטבח המנצח"

למנה ראשונה השניים הגישו טרטר פילה בקר עם איולי חזרת, שזכה לאינסוף מחמאות מחיים ורותי. אבל עוד לפני הגשת המנה, עומר ועדן הצליחו לגנוב את הפוקוס מארוחת הערב, כשהריב שהתפתח במטבח הגיע לאוזני האורחים. מזל שהשופטים היו שם כדי להתערב, ורותי אפילו עשתה להם מיני טיפול זוגי שהוביל לפיוס. השופטת הקשוחה הראתה את הצד הרך שלה, והסבירה לעדן שהביקורת שלה במטבח הובילה לפיצוץ עם עומר: "עשית לו איכסה, גרמת לו להרגיש כמו אהבל".

אחרי פתיחה מצויינת, הגיעה המנה העיקרית שעשתה לשניים קצת בלאגן במטבח. תבשיל האסאדו התבשל קצת יותר מדי, ומסביב לשולחן היו זוגות שמיהרו לשמוח לאיד. "הבשר יבש מוות, מסכנים אני מרחמת עליהם", שמרית מיהרה לחרוץ את גורל המנה, והייתה מלאת תקווה שזה יציל אותן מהמקום בתחתית הטבלה. ואם כבר תחרות, נראה שללי ושמרית הבינו שהגיע הזמן לפעול בצורה אסטרטגית, והשתיים הקפידו לבקר בקשיחות כל מנה שהוגשה לשולחן.

אוהבים לארח? ענו על כמה שאלות ותקבלו תפריט לארוחה מנצחת

לקינוח שסוגר את הארוחה, עומר ועדן הגישו פאי שקדים עם גלידת קרמל מלוח, שלא זכתה להצלחה. רותי לא חסכה בביקורת וסיכמה באופן נחרץ: "לא אהבתי את העוגייה והגלידה הייתה נורא מלוחה".  

ניקוד כולל לארוחה של עומר ועדן: 66 נקודות

ארוחת הערב שלעומר ועדן קיבלה ציון כולל של 66 נקודות, ומיקמה אותם כרגע במקום השלישי בטבלת התוצאות. בפרק הבא של "MKR המטבח המנצח", חן ושרה יקימו מסעדה, שתקבע מי מהזוגות יודח מהתחרות כבר בשלב הזה ומי ימשיך לשלב האולפן. האם הן יצליחו לעקוף את ללי ושמרית שנמצאות כרגע במקום האחרון? מחר (חמישי) ב-21:00, בקשת 12. 

>>5 המסעדות הטובות ביותר באזור יד חנה לפי משתמשי איזי

"MKR המטבח המנצח" משודרת בימים א'-ה' אחרי החדשות, בקשת 12