הערב ב-21:00 תצא לדרך עונת הבכורה של "MKR המטבח המנצח", ריאליטי הבישול המלחיץ ביותר בעולם, שנולד באוסטרליה הרחוקה ועושה בימים אלו עלייה לישראל. זוגות של בשלנים תחרותיים יקימו בכל ערב מסעדה במקום אחר ברחבי הארץ ויארחו את המתחרים שלהם יחד עם שופטי התוכנית, השף חיים כהן והמסעדנית המוערכת, רותי ברודו.

לקראת השקת התוכנית, הקים כהן בביתו מסעדה לערב אחד ואליה הזמין כמובן כמה אורחים בררנים במיוחד. הקולגות מ"מאסטר שף", אייל שני, מיכל אנסקי וישראל אהרוני לא פיספסו את ההזדמנות לטעום מהבישולים של כהן, ואליהם הצטרפו גם השופטות חובבות המתוק מ"בייק אוף ישראל", אסטלה וקרין גורן. "אף אחד לא יעז להגיד מילה, כולם מפחדים ממני", אמר כהן על קהל הטועמים שהגיע לארוחה.

"להקים מסעדה זה קצת כמו מערכת יחסים", הסביר השף עומר מילר, שהגיע גם הוא לארוחה החגיגית. הקולגות בעיקר ציפו לפגוש את הצלע השנייה בשולחן השופטים של התוכנית, המסעדנית רותי ברודו אך גם הם יצטרכו לחכות לפרק הבכורה שישודר הערב בערוץ 12 כדי לגלות בדיוק באיזו שופטת מדובר. "אני בחרתי את רותי, אני שכנעתי אותה לבוא ואני משוויץ בזה", הסביר חיים כהן בין הגשת המנות, "אנשים לא יבינו איך לאכול אותה בהתחלה". ממה נעלבה מיכל אנסקי ולמה קרין גורן סירבה לחלק טיפים למתמודדים? צפו בכתבה המלאה.

"MKR המטבח המנצח" משודרת בימים א'-ה' אחרי החדשות, בקשת 12

פרק הבכורה ישודר הערב (14.10) ב-21:00