עוד לא כולם הספיקו לבשל את הארוחות שלהם ב"המטבח המנצח VIP", אבל שמחה ויגאל גואטה כבר הבטיחו את מקומם בגמר. שמחה, שבימים אלה עובדת על המתכונים לקראת סרוויס הגמר, הודתה באולפן "גלית ויואב" שלא הייתה מצליחה בתחרות בלי אבא שלה. "הקשר שלנו זה מה שגורם לנו להיות טובים יותר במטבח והדינמיקה בינינו כאבא ובת מדהימה", סיפרה, "אני שמה את זה עליו, זה החינוך של ההורים והקבלה והאהבה שלו".

מה שהפך את הארוחה שלהם לכל כך מוצלחת ומיוחדת היה הנמכת הציפיות, שגרמה לכל הזוגות האחרים להאמין שמדובר במתחרים חלשים: "אני מבשלת בבית מגיל מאוד צעיר, אבל זה בית עממי - קוסקוס ומפרומות, לא ידעתי מה אחרים יעשו. אנחנו כבר לא בעידן שאוכלים את האוכל הזה, אלא יותר גורמה. החלטתי שאנסה להביא את הבית והאסתטיקה לקדמת הבמה. לא ידעתי אם זה יצליח, ידעתי שזה יהיה טעים - אבל חשבתי שיהיו יותר טובים".

התגרשת בגיל מאוד צעיר, איך התמודדת עם זה?
"הייתי מאוד צעירה, בת 24, באתי מבית דתי והיה הרבה תמימות. לא ידעתי אז מה זו אהבה, היום אני יכולה להגיד שאהבה זה אכזבה וכאב. כשאני מסתכלת על העבר אני חושבת שהגירושים זה הדבר שהכי בנה אותי, ויגאל גאון כי הוא נתן לי ליפול, להתלכלך ואז ללמוד מהטעות. הוא ידע להגיד לי כל הזמן שהוא כאן להחזיק אותי, להגיד לי 'בשעה טובה' ומוצלחת על הגירושים, ולהראות לי שהתקרה לא נופלת".

ועכשיו את מופיעה בהצגת חנוכה לילדים, "תיבת נח".
"כן, מרגש מאוד, תפקיד משחק ראשון שלי. אני חייבת להגיד שיש שם קאסט חלום של טוביה צפיר שהוא אוניברסיטה של משחק, נדב אבוקסיס, רינת גבאי וכולם. יש שמה בכי, סטרס וצחוק והכל ביחד. אתמול כשנגמרה ההופעה פשוט פרצתי בבכי בלתי נשלט אחרי חודשיים של עבודה קשה. הייתי מלאה באדרנלין ולא נרדמתי כל הלילה".